reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie radzę sobie..

reklama
Jezu, cieszę się, że mogę wam wszystko powiedzieć i że zawsze podniesiecie na duchu ❤️
Jak byłam na studiach to moja koleżanka była w ciąży. Każdy ja wspierał i my i wykładowcy. A później wspólnie czekaliśmy jak urodzi 🙂 była na systemie indywidualnym. Tylko na niektóre zajęcia musiała przychodzić.
 
reklama
Głowa do góry Kochana, masa moich koleżanek urodziła na studiach. Z tych maleństw cieszyliśmy się my i wykładowcy. Kazdy wykładowca bardzo szedł na rękę ciężarnym. Koleżanka urodziła tydzień przed obroną😀😀z obrony ma zdjęcie z synkiem na rękach ♥️najcudowniejsze zdjęcie😍😍 i tego życzę również Tobie 😘
 
Do góry