reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

IMG_5617.JPG



Dumna jestem jak nie wiem co... więc pokazuję...

śliczne :tak::tak::tak::-D
 
reklama
Anielap-gratki pieknego zabala :-)

(ja mam -dlatego ósemki rosną mi w policzki :baffled: powinnam wywalic i je i czwórki :szok:). Nie ma tego złego ;-)

u mnie dokladnie to samo, jak poszlam do ortodonty to mi powiedzial, ze trzeba wyrwac 8-ki i 4-rki! a potem zalozy aparat i zabki beda piekne, ta wizja mnie jednak przerazila, szczegolnie te 4-rki :sorry::szok::rofl2: Poki co sie nie zdecydowalam, jakos nie wyobrazam sobie wyrwania calkiem zdrowych zebow...A 8-mki wyrwe w styczniu, bo wyczerpalam juz ubezpieczenie dentystyczne na ten rok :zawstydzona/y:
 
Zawitała druga dolna dwójeczka:-)

wielkie uffffffff.............

Cieszę się jak nie wiem co:-D

Zuzanna ma już 16ząbków:-):-):-)
 
Mamy pierwszą piątkę:-)
W sumie to już 17ząbków.
Trochę podgoniliśmy, co?:-D

Ale idą chyba następne bo Zuzka ciągle z łapą w buzi i ślini się jak niemowlak...
 
Anielap-gratki nowego zabalka.
U nas wyszly 3 piatki, zauwazylam podczas mycia zabkow, przez przypadek. Alusia przeszla bardzo lagodnie. Ostatniej 5-tki jeszcze nie widac. Takze juz prawie komplet zabkow mamy :-)
 
Anielap zaszaleliście ze ząbkami. Dobrze że w końcu te dwójeczki wyszły.
A i ja muszę się pochwalić bo zapomniałam my też juz mamy dolne piątki, jeszcze nam górnych brakuje do kompletu (a może juz są, dawno nie sprawdzałam:-D:-p). A te dolne to nawet nie wiem kiedy i wyszły zobaczyłam je przypadkiem przy myciu zębów:-D
 
a my mamy juz komplet :tak:
poszło szybko i bezboleśnie:-D

teraz muszę sie w końcu wybrać z Małym do dentysty i ortodonty. I wybrać sie nie mogę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No my też komplecik mamy już od paru ładnych miesięcy. Nawet nie wiem kiedy te 5tki wyskoczyły, ale na bilansie 2latka Madzia miała już wsio.:tak:
A do ortodonty wybieram się jutro... z Weroniką. Mamy kolejną wizytę kontrolną żeby zobaczyć czy aparat ruchomy nie będzie potrzebny. Tym bardziej, że logopeda w szkole stwierdziła u Weroniki tyłozgryz.:baffled:
 
Do góry