reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

A więc w którym miejscu na udzie mierzycie? A w brzuchu mam 80 - okropnie ten bebzol wygląda, pomarszczony i wiszący. Ech...

BMI 23,4 czyli prawidłowe,a przy moim wzroście idealnie by było ok 58 kg i do tego zmierzam:-) tyle że skóra na brzuchu to już całkiem się pomarszczy............
 
reklama
Dziunka 80 to mało- też chciałabym mieć tyle . mam już w biodrach mniej 85 czyli 10cm różnicy.Jak wciągam brzuch to mi się właśnie prawie cały wciąga tylko ta część 'pępkowa' wisi dalej. To powiedzcie mi czy to co sie nie wciąga jak brzuvh wciągam to jest tłuszcz czy skóra niewciągnięta czy to i to :p

Skóry na szczeście nie mam pomarszczonej ale pewnie dlatego,że nie wróciła jeszcze do stanu przed ciążą :/
 
ja w pasie mam 85 ale to nie znaczy ze lepiej wygladam... widzisz moj brzuch jest taki ze jak wciagne to jest ok tylko nadmiar skóry zostaje ... jest miekki i taki dziwny ... :| ciekawe czy kiedykolwiek mi to sie wchłonie... jestem za leniwa na cwiczenia :| zastanawia mnie czy te "abgymnici" dzialaja i czy cos troche by poprawiły wyglad mojego brzucha ...
 
maxwell ale czy ty przypadkiem nie jestes po zabiegu? (bardzo wspolczuje btw:() ty sobie odpusc narazie jakies szpitalne diety:D
Niecałe 2 tygodnie temu miałam, znaczy 14 lipca..
Tylko, że już nie mogę patrzeć na te moje gabaryty - w nic się nie mieszczę:-( Przed ciążą wchodziłam spokojnie w rozmiar 40, teraz już i niekiedy muszę 46:wściekła/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry