reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Co na co"

reklama
Ja kupiłam baby nivea sensitive - do stosowania po 1 m-cu zycia - tak jest napisane na opakowaniu.

na SR mówili że można używać od pierwszego dnia mimo że jest napisane że od miesiąca. Tym bardziej że i tak tylko odrobinka tego wystarczy:-)

no właśnie dlatego ja tych Oilxxxx i Exxxx nie kupowałam... mam w razie czego kilka próbek gdybym zauważyła że dziecko potrzebuje czegoś lepszego i wtedy kupi się w aptece... póki co stawiam na "zwykłe" kosmetyki z Ziololek-u :-) polskiej firmy:-D
 
Futro, w szpitalu pewnie i tak dostaniemy Niebieskie lub/i Różowe Pudełko z próbkami, będzie w czym wybierać;-):tak:. Z resztą nawet jeśli jakaś emulsja jest w saszetce na 1 raz to wystarczy kilka kropel to i tak nam na tydzień kąpieli starczy:tak:.
 
Dziewczyny bo tu tak o kosmetykach dla maluszka, a ja mam pytanie, czym myc krocze po porodzie? gdy będę się kąpała w szpitalu, wzięłam ze sobą mydełko ,,bobas" bo takiego używam, ale nie wiem czy można nim później myć krocze, czy płynem do higieny intymnej, cz tylko wodą?
 
Dziewczyny bo tu tak o kosmetykach dla maluszka, a ja mam pytanie, czym myc krocze po porodzie? gdy będę się kąpała w szpitalu, wzięłam ze sobą mydełko ,,bobas" bo takiego używam, ale nie wiem czy można nim później myć krocze, czy płynem do higieny intymnej, cz tylko wodą?

mydłem nie myje sie miejsc intymnych sa do tego specjalne płyny lub samą wodą jak tu w uk każą;-))
 
A więc kochane chciałabym zapytać o proszek LOVELA , a dokładnie o to iżżżż... mam mleczko do prania Lovela i tam jest narysowany prostokącik tak jakby z koszem i ciuchami i czerwona cyfra 1 , a tesciowa kupiła prosze i jest na nim tak samo tylko w prostokąciku 11 czy to oznacza od którego miesiąca można w nim prac???? czy cio to znaczy?? Bo na internecie wyczytałam ze ogólnie proszki i mleczka LOVELA są przystosowane dla dzieci od 1wszego dnia zycia noworodka , więc co znaczy to 1 i np 11 ?? :confused::confused::tak::rofl2:
 
A więc kochane chciałabym zapytać o proszek LOVELA , a dokładnie o to iżżżż... mam mleczko do prania Lovela i tam jest narysowany prostokącik tak jakby z koszem i ciuchami i czerwona cyfra 1 , a tesciowa kupiła prosze i jest na nim tak samo tylko w prostokąciku 11 czy to oznacza od którego miesiąca można w nim prac???? czy cio to znaczy?? Bo na internecie wyczytałam ze ogólnie proszki i mleczka LOVELA są przystosowane dla dzieci od 1wszego dnia zycia noworodka , więc co znaczy to 1 i np 11 ?? :confused::confused::tak::rofl2:
może to oznaczć np.ilość prań z danego opakowania. jeśli jest saszetka z 1 czyli porcja na 1 pranie a butla płynu np na 11 prań. tak mi się wydaje
 
reklama
Do góry