reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mrowienie w piersiach przy antykoncepcji

Dołączył(a)
6 Maj 2024
Postów
13
Hejka, czy któraś z was miała mrowienie piersi jako skutek uboczny antykoncepcji?? Biorę Vibin Mini od grudnia 2023 i niedawno pojawiło mi się coś takiego. A jeśli to nie od antykoncepcji, to może chodzi o progesteron? Mam niski, 0,571 ng/ml.
 
reklama
Skutkiem ubocznym antykoncepcji hormonalnej moze byc zatrzymywanie sie wody w organizmie, m.in. w piersiach. Moga one wtedy nieco sie powiekszyc, a to wszystko moze powodowac mrowienie. Jesli cokolwiek cie niepokoi to zawsze warto skonsultowac sie ze swoim ginekologiem.
 
A nie robi Ci się rozstęp skóry na piersiach? U mnie rozstępom towarzysz właśnie takie mrowienie, pieczenie.
 
A, to to może być to. Przy antykoncepcji powiększyły mi się trochę piersi i wyszły mi ostatnio takie białawe rozstępy
No to polecam wcieranie olejku na mokrą skórę (po kąpieli np.). Generalnie skóra narażona na rozstępy lubi być masowana, można kupić też kremy dedykowane temu problemowi.
 
Do góry