reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6w4d

Dołączył(a)
4 Kwiecień 2024
Postów
1
Dzień dobry ja z takim pytaniem bo już wariuje . Jestem w 6t4d dzisiaj miałam kolejne USG gdzie został stwierdzony zarodek w wielkości 7 mm i fhr + nie zostało podane mi jak bije serce z jaką częstotliwością a niestety byli studenci i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać . Czy jeżeli pani doktor nic nie powiedziała to znaczy że wszystko ok? I skierowała mnie na badania prenatalne za 6 tygodni ? Dodam że w sobotę byłam w szpitalu i wydawało mi się że tętno było szybsze niż dziś
 
reklama
Dzień dobry ja z takim pytaniem bo już wariuje . Jestem w 6t4d dzisiaj miałam kolejne USG gdzie został stwierdzony zarodek w wielkości 7 mm i fhr + nie zostało podane mi jak bije serce z jaką częstotliwością a niestety byli studenci i z tego wszystkiego zapomniałam zapytać . Czy jeżeli pani doktor nic nie powiedziała to znaczy że wszystko ok? I skierowała mnie na badania prenatalne za 6 tygodni ? Dodam że w sobotę byłam w szpitalu i wydawało mi się że tętno było szybsze niż dziś
Na tak wczesnym etapie nie wiem, czy lekarz podaje wartość.
Ale jakby coś było nie tak, to lekarz na pewno zwróciłby na to uwage.
 
Jakby było coś nie tak, to by powiedziała.
Bardzo często jest tylko potwierdzenie serduszka bez podawania wartości.

A coś Cię martwi?
 
Do góry