reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy te testy są na pewno negatywne?

Dołączył(a)
22 Kwiecień 2024
Postów
7
Witam!
Owulacja przypadała na dzień 30 marca według kalendarzyka. 1 oraz 2 kwietnia - w dni płodne kochaliśmy się z partnerem z zabezpieczeniem mechanicznym (prezerwatywa). Natomiast 2 kwietnia prezerwatywa pękła, nie doszło co prawda do wytrysku ani w środku ani na zewnątrz, a partner od razu po pęknięciu wyjął penisa ze środka.
Moje cykle są dość regularne, standardowo jest to 30-31 dni. Miesiączkę miałam dostać 15 kwietnia, dostałam ją 16 i zaczęłam brać antykoncepcję hormonalną.
Zrobiłam kilka testów ciążowych i po prostu moje pytanie brzmi - czy są one na pewno negatywne, ponieważ mam w zwyczaju doszukiwać się kresek (nawet po czasie, wiedząc, ze testy są już nie ważne).
Testy robione : 5 dni przed spodziewaną miesiączka, później 14 kwietnia wieczorem, 15 kwietnia w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu oraz wczoraj (z domieszką krwi) 21 kwietnia wieczorem.
Zamieszczam zdjęcia poniżej. Wszystkie zrobione po 4-5 minutach (według ulotek i podanego czasu).
Dziękuję za odpowiedzi :)
 

Załączniki

  • IMG_8566.jpeg
    IMG_8566.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 267
  • IMG_8663.jpeg
    IMG_8663.jpeg
    132,7 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_8664.jpeg
    IMG_8664.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_8767.jpeg
    IMG_8767.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 87
reklama
Mamy 22 kwietnia. Seks był 2 kwietnia. Po 20 dniach od stosunku testy są wiarygodne. Nie jesteś w ciąży bo test by już miał całkiem dobrze widoczną kreskę a jest negatywny.
 
Dostalaś miesiączkę 🤷‍♀️ miesiączka z zasady wyklucza ciąze.
A jak doszukujesz sie kresek po czasie, to może psycholog pomoże?
Tak myślę, że muszę się udać bo zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc popadam w paranoje i nie jest to zdrowe.
Dlatego również przeszłam na antykoncepcję hormonalną, miałam 8 miesięczną przerwę ze względu na problemy zdrowotne. Dziękuję za odpowiedź! :)
 
Mamy 22 kwietnia. Seks był 2 kwietnia. Po 20 dniach od stosunku testy są wiarygodne. Nie jesteś w ciąży bo test by już miał całkiem dobrze widoczną kreskę a jest negatywny.
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Tak jak pisałam, mam w zwyczaju zaglądanie do tych testów po godzinach i potem zastanawiam się, co jest oczywiście głupie.
 
Do góry