reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grypa

Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
3
Hej . Obie z córką zlapalysmy grypę. Córka 3,5 roku z piątku na sobotę dostała wysokiej gorączki , potem doszedł wodnisty katar i trochę kaszlu w sobotę byłyśmy na świątecznej opiece kazali kupić i zrobić w domu test na grypę , wyszła oczywiście grypa .. w nd rano miała jeszcze trochę gorączki i nagle wszystko ustało .. został lekki bardzo sporadyczny kaszel.. czy to nie za szybko się skończyło? Szczerze mówiąc panikuje trochę , córka zachowuje się chyba normalnie , usypia trochę wcześniej niż zwykle i to mnie też niepokoi boję się ewentualnych powikłań . Czy któraś z mam miała może podobnie że tak szybko to wszystko ustąpiło ? Mnie już tłucze 3 dzień
 
reklama
Hej . Obie z córką zlapalysmy grypę. Córka 3,5 roku z piątku na sobotę dostała wysokiej gorączki , potem doszedł wodnisty katar i trochę kaszlu w sobotę byłyśmy na świątecznej opiece kazali kupić i zrobić w domu test na grypę , wyszła oczywiście grypa .. w nd rano miała jeszcze trochę gorączki i nagle wszystko ustało .. został lekki bardzo sporadyczny kaszel.. czy to nie za szybko się skończyło? Szczerze mówiąc panikuje trochę , córka zachowuje się chyba normalnie , usypia trochę wcześniej niż zwykle i to mnie też niepokoi boję się ewentualnych powikłań . Czy któraś z mam miała może podobnie że tak szybko to wszystko ustąpiło ? Mnie już tłucze 3 dzień
Chyba wczoraj gdzieś na grupie na FB czytałam historię, że dziecku też wyszła grupa i minęło po 1 dniu, czy jakoś tak.
Także możliwe, że i u Was podobnie szybko się skończyło.
 
Hej . Obie z córką zlapalysmy grypę. Córka 3,5 roku z piątku na sobotę dostała wysokiej gorączki , potem doszedł wodnisty katar i trochę kaszlu w sobotę byłyśmy na świątecznej opiece kazali kupić i zrobić w domu test na grypę , wyszła oczywiście grypa .. w nd rano miała jeszcze trochę gorączki i nagle wszystko ustało .. został lekki bardzo sporadyczny kaszel.. czy to nie za szybko się skończyło? Szczerze mówiąc panikuje trochę , córka zachowuje się chyba normalnie , usypia trochę wcześniej niż zwykle i to mnie też niepokoi boję się ewentualnych powikłań . Czy któraś z mam miała może podobnie że tak szybko to wszystko ustąpiło ? Mnie już tłucze 3 dzień
U nas długo się ciągnęło i synek miał 1-2 dniowe przerwy w gorączce i objawach i kolejnego dnia z powrotem 39. Dopiero jak dostaliśmy lek celowany w grypę to udało nam się z tego wyjść :D
 
Kaszel dalej jest też właśnie mam ten lek ale żeby go wypiła to bardzo ciężko , mało co się udało dziś rano .. i ledwo nie zwymiotowała
 
Do góry