reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komplikacje

Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
11
Hej dziewczyny , potrzebuje jakiejś porady bo zwariuje
Zaszłam w ciąże ostatnia @ miałam 28 września. Byłam u lekarza dwa dni temu ona zrobiła usg 7 tydzień wyszło i ze nie może znaleźć serduszka. Nie pytała prawie o nic i szczerze czułam się taka ignorowana przez lekarza bo nawet mówiłam jej o bólach brzucha które miałam na początku teraz są takie raczej normalne wiec się nie martwię ale ona powiedziała ze nie może znaleźć serduszka ze bardzo mało widać bo jest bardzo na dole nie wiem co myśleć w następnym tygodniu jadę do innego lekarza czy serduszko za bije jeszcze? Bardzo się boje bo to pierwsza ciąża o która dosyć długo się staraliśmy. Proszę powiedzcie czy któraś z was miała taka sytuacje ze może to za wcześnie i dlatego nie słyszący? Proszę was o rady bo zwariuje sama ze sobą .
pozdrawiam buziaki
 
reklama
Rozwiązanie
@Wiki6789 nie trać nadziei, czasami ginekolog nie ma tak dobrego sprzętu jak gabinet USG do którego możesz się wybrać na badanie. Czasami kilka dni robi ogromną różnicę i serduszko na pewno się pojawi. Ściskam
Mam naprawdę nadzieje ponieważ dobrze się czuje nic mi się nie dzieje ale wiadomo jest ten strach tym bardziej gdzie id dostatniej miesiączki to już 9 tydzień zaczynam z usg było 7 także mam tylko nadzieje ze serduszko zabije mocno i ze będzie wszystko dobrze , ale bardzo dziekuje za te słówa ściskam mocno
Ja trafiłam z plamieniem do szpitala na przełomie 7/8tc. Lekarz przy wypisie nie znalazł na USG serduszka mimo że beta była dość wysoka. Zalecił wizytę kontrolną u gina prowadzącego po 2 tygodniach. Na wizytę poszłam tydzień po wypisie - a na USG wszystkie pomiary zgodnie z OM i pięknie bijące serduszko.
Także nie trać nadziei ;)
 
reklama
Ja trafiłam z plamieniem do szpitala na przełomie 7/8tc. Lekarz przy wypisie nie znalazł na USG serduszka mimo że beta była dość wysoka. Zalecił wizytę kontrolną u gina prowadzącego po 2 tygodniach. Na wizytę poszłam tydzień po wypisie - a na USG wszystkie pomiary zgodnie z OM i pięknie bijące serduszko.
Także nie trać nadziei ;)
 
Naprawdę są to słowa które podnoszą na duchu i dają nadzieje mam nadzieje ze będzie dobrze bardzo ci dziekuje naprawdę każde słowo jest dla mnie na wagę złota w tym momencie bo wiadomo ze mała komplikacja a jednak kobieta wszystko przeżywa mocno dlatego naprawdę dziekuje
 
@Wiki6789 bardzo mi przykro, jak zostałaś potraktowana. Zwłaszcza, że na pierwszej wizycie lekarz powinien zadbać o Ciebie, zrobić wywiad i wypuścić z gabinetu, z wiedzą, jakie kroki dalej. Trzymam kciuki i mocno przytulam.
 
@Wiki6789 nie trać nadziei, czasami ginekolog nie ma tak dobrego sprzętu jak gabinet USG do którego możesz się wybrać na badanie. Czasami kilka dni robi ogromną różnicę i serduszko na pewno się pojawi. Ściskam
 
reklama
@Wiki6789 nie trać nadziei, czasami ginekolog nie ma tak dobrego sprzętu jak gabinet USG do którego możesz się wybrać na badanie. Czasami kilka dni robi ogromną różnicę i serduszko na pewno się pojawi. Ściskam
Mam naprawdę nadzieje ponieważ dobrze się czuje nic mi się nie dzieje ale wiadomo jest ten strach tym bardziej gdzie id dostatniej miesiączki to już 9 tydzień zaczynam z usg było 7 także mam tylko nadzieje ze serduszko zabije mocno i ze będzie wszystko dobrze , ale bardzo dziekuje za te słówa ściskam mocno
 
Rozwiązanie
Do góry