reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie tętno

Dołączył(a)
2 Listopad 2017
Postów
5
Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 natomiast na badaniu usg wyszło, ze jestem w 6 tc 5 dz. Lekarz powiedział, ze z wielkościa dziecka na tym etapie jest wszystko Ok (7mm) natomiast martwi go tętno płodu - 60. Czy któraś z was tez tak miała? Strasznie się boje to moja pierwsza ciąża.
 
reklama
Ja bym na pewno udala się po opinie jeszcze do innego lekarza bo z @ jest to 10 tydzień a z usg 6 wiec jest to duża rozbieżność. No i lekarz Ci powinien powiedzieć co może oznaczać takie tętno a nie tylko że go to niepokoi.
 
Może ostatnia miesiączka była 22.09?? Wtedy wiek ciąży się zgodzi. Mogą być dwie przyczyny tak niskiego tętna. Albo serce dopiero zaczelo bić i rozpędza się albo niestety zwalnia i wtedy dojdzie do obumarcia zarodka . Jak na ten etap rozwoju zarodka to tętno jest za niskie...
 
reklama
Może ostatnia miesiączka była 22.09?? Wtedy wiek ciąży się zgodzi. Mogą być dwie przyczyny tak niskiego tętna. Albo serce dopiero zaczelo bić i rozpędza się albo niestety zwalnia i wtedy dojdzie do obumarcia zarodka . Jak na ten etap rozwoju zarodka to tętno jest za niskie...
Mam bardzo nieregularne cykle, nawet po 50 dni. Mam nadzieje, ze dopiero zaczęło bić bo po wizycie strasznie nasiliły mi się mdłości i wymioty.
 
Do góry