reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa

Dołączył(a)
27 Lipiec 2023
Postów
1
Hej dziewczyny, jestem w ciąży w 8 tyg i jestem młoda a mianowicie 19 lat. Trochę się stresuje tym wszystkim. Utrzymuje w tajemnicy tą informacje przed rodzicami, bo sie boje ich reakcji… Nie wiem jak do tego podejśc a czas mi ucieka… czy pomoże ktoś jak zacząć chociaż rozmowę
 
reklama
Po prostu powiedz, że chcesz z nimi porozmawiać i musisz stawić temu czoła. Chyba nie ma złotej rady, co powiedzieć żeby nie byli źli, już musztarda po obiedzie.
 
Wszystko zależy od tego jacy są. Od tego czy będą musieli pomagać czy dasz sobie radę z ojcem dziecka. Niestety ciężko doradzić
 
Najlepiej prosto z mostu i jak najszybciej, żebyś się tym nie stresowała. Nie wiem jacy są Twoi rodzice, ale im szybciej powiesz tym szybciej się oswoją. Powodzenia 😊
 
Do góry