reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paniczny strach utraty ciąży

Ruchy będą słabsze bo mały nie ma stymulacji ruchowej. Masz ciąże leżąca. On nie ma świadomości co to normalny ruch, chodzenie, kołysanie i będzie delikatniej się ruszał. Przynajmniej na tym etapie.
Potem będziesz Boga na klęczkach prosiła żeby chociaż na chwile przestał cie kopać po nerkach :D
Dziekuje 🥰🥰🥰
 
reklama
Na Twoim miejscu zdecydowanie próbowałabym przepracować to online z psychologiem. Lub jak tak nie chcesz to może warto mieć dobrego, empatycznego lekarza do prowadzenia takiej ciąży, z którym też możesz to przegadać. Skoro leżysz to dziecko na pewno nie będzie fikać, inna sprawa że nie każde fika. Ruchy mojego syna w ciąży mogłabym śmiało policzyć na palcach no może nie jednej ale dwóch rąk

Kiedyś mi wyskoczyła reklama KTG pregnabit - nie wiem czy da się to wypożyczyć wcześniej niż przed 34tc, nie jest to też tanie, ale tam oprócz tętna dziecka liczy też ruchy, skurcze i teoretycznie łączy się z jakimś centrum medycznym. Nie wiem czy to działa, czy warto bo nie używałam, ale dość ciekawe jak dla mnie
 
Na Twoim miejscu zdecydowanie próbowałabym przepracować to online z psychologiem. Lub jak tak nie chcesz to może warto mieć dobrego, empatycznego lekarza do prowadzenia takiej ciąży, z którym też możesz to przegadać. Skoro leżysz to dziecko na pewno nie będzie fikać, inna sprawa że nie każde fika. Ruchy mojego syna w ciąży mogłabym śmiało policzyć na palcach no może nie jednej ale dwóch rąk

Kiedyś mi wyskoczyła reklama KTG pregnabit - nie wiem czy da się to wypożyczyć wcześniej niż przed 34tc, nie jest to też tanie, ale tam oprócz tętna dziecka liczy też ruchy, skurcze i teoretycznie łączy się z jakimś centrum medycznym. Nie wiem czy to działa, czy warto bo nie używałam, ale dość ciekawe jak dla mnie
Lekarkę prowadząca mam cudowną, jednak wiem że chyba jedyna droga to psycholog. Dziekuje za dobre słowo, właśnue zastnawiałam się jak to moje leżenie ma wpływ na synka
 
Do góry