reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż z noworodkiem

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi !
wiadomo, malucha nie ciągnęła bym wtedy ze sobą na salę weselną, plus jest taki że ulicę dalej mieszkają teściowie więc myślałam żeby zostawić go u nich i co chwilę zaglądać ale też faktycznie nie wiadomo jak bym się czuła ja sama... No cóż, chyba więc najrozsądniej będzie poprostu jeszcze chwilę z tym poczekać i pojechać na wesele jeszcze będąc w ciąży (mam nadzieję że się uda :))
No tak, ale wtedy będą dochodzić rozterki dotyczące ciąży. Nie wiesz jak będzie ona przebiegać. Może okazać się,że będziesz musiała ją przeleżeć i wtedy tym bardziej z wesela nici. Ja osobiście wolałabym jechać już z dzieckiem, nawet noworodkiem. Byłam na weselu 3 tygodnie przed porodem i nie polecam.
 
reklama
Ja wlasne wesele mialam w 7 miesiacu ciazy i wspominam je fantastycznie - czulam sie swietnie, tanczylismy do 4 nad ranem, maluch w brzuszku mial sie dobrze, ale ja w ciazy nie mialam zadnych problemow oprocz kolki nerkowej w 5 miesiacu.
Bylismy tez na weselu, jak maly mial niecale 3 miesiace - mojemu mezowi bardzo zalezalo, bo to bylo wesele jego brata, ale koniec koncow do domu pojechalismy przed 19… Nie dalo sie, maly ciagle chcial piers, nie mialam wygodnego miejsca do karmienia (w mojej okolicy nie wszystkie sale maja pokoje do spania), sluchawki wygluszajace go denerwowaly, w ogole caly ten harmider zwiazany z weselem mu sie nie podobal, potem jeszcze 3 dni w domu mial problemy ze spaniem.
Ja bazujac na swoich doswiadczeniach zdecydowanie wolalabym isc na wesele w ciazy.
 
Ja tez sobie nie wyobrazam jechac tyle km w pologu i z takim malenstwem byc na weselu. Moze sie skonczyc tak, ze i tak bedziesz caly czas z malenstwem, bo bedzie cie potrzebowalo.
 
Do góry