reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o szpital i formalności

reklama
Zalezy od szpitala po prostu mi do glowy nie przyszlo zeby prosic o jakas sale bo dla mnie to bez sensu kase wywalac 😊jak rodzilam w czerwcu to duzo bylo pacejentek wrecz wysyp byl
Pieniądze szczęścia nie dają, dziś są jutro nie ma. Recz do nabycia. Czy wydam na salę czy na fryzjera co to za różnica skoro i tak wydam 🤔
 
No teraz to przez tego wirusa to ludzie wymyslaja....bede rodzic w lutym i bede w noramlnej sali jak ktos woli miec lepsza opcje to niech skorzyta😊
Ja nie chcę prywatnej sali bo jakiś pseudo wirus się pojawił, tylko dlatego że nie czuje się komfortowo wśród obcych ludzi, chce w spokoju do siebie dojść bez płaczących dzieci innych kobiet.

Ogólnie sprawdziłam na stronie mojego szpitala i taka sala jest jednak za darmo, także radzę się doinformowac jak to wygląda. Nie będę akurat w moim szpitalu rodziła, więc nie miałam uaktualnionej wiedzy.
 
Ja nie chcę prywatnej sali bo jakiś pseudo wirus się pojawił, tylko dlatego że nie czuje się komfortowo wśród obcych ludzi, chce w spokoju do siebie dojść bez płaczących dzieci innych kobiet.

Ogólnie sprawdziłam na stronie mojego szpitala i taka sala jest jednak za darmo, także radzę się doinformowac jak to wygląda. Nie będę akurat w moim szpitalu rodziła, więc nie miałam uaktualnionej wiedzy.
No to dobrze jak idzie skorzystac za darmo
 
Do góry