reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy z Warszawy

Dziewczyny, czy któraś z was wybiera się na refundowaną szkołę rodzenia do IMID? Od października rusza ostatnia grupa w tym roku. Zastanawiam się czy warto już teraz i czy mam szansę się jeszcze dostać.
Musisz się zorientować od którego tygodnia ciąży przyjmują. I ja bym szła na twoim miejscu :)
 
reklama
Planuję zadzwonić. To już za 3 tygodnie (h mnie będzie 22+4 - trochę wcześnie). Jeśli mnie nie przyjmą to pójdę na płatną.
Ja chodziłam rok temu na Żelazną. Tam jest darmowa (dla mieszkańców Warszawy, rozliczających się w Warszawie i coś tam jeszcze) i normalnie płatne. Musisz szukać po różnych szpitalach. :) na Madalińskiego może?
 
Dziewczyny, czy któraś z was wybiera się na refundowaną szkołę rodzenia do IMID? Od października rusza ostatnia grupa w tym roku. Zastanawiam się czy warto już teraz i czy mam szansę się jeszcze dostać.

Ja wybieram się na Inflancka tez jest za darmo jak
płacisz podatki w Warszawie a idziemy tam tylko dlatego ze pasują nam terminy zajęć my mamy np. co piątek 3 godziny 18-21 i chyba 4 czy 5 spotkań
 
Do góry