reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Widzi mi się, Naszych maleńkich pociech" :)

Ja zachcianek nie mam, jak narazie jem wszystko. Czasamy mnie zmuli to przegryze coś albo zapije wodą. A śpioch to teraz moje drugie ja [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatnia moja zachcianka to salatka Paryska z kurczakiem z savony. Chodzila tydzien za mna az zrobilam ja w domu po swojemu ^^
 
Naprawdę? :-) Ja się potem denerwuję, bo wracam z pracy i przesypiam całe popołudnie. I nic nie zrobione.... Bo po 2 godzinach wieczornej higieny wracam do łóżka.
Nic a nic :) od mięsa mnie odrzuciło, jedynie to zjem wędline drobiowa a na kurczaka to nawet patrzeć nie mogę tak mnie brzydzi :D
 
Dziś to istny mix... chciałam wypróbować zaparzony imbir z cytryną i sokiem żurawinowym, naszło mnie na mandarynki, banana, śliwki węgierki, kostkę batona 3bit i pierogi ruskie smażone na masełku... i to jedno po drugim... sama jestem w szoku
 
Matko ja mogłabym nie jeść nic [emoji52] każda zachcianka kończy się mega mdłościami lub wizytą w toalecie [emoji21]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na początku nawet jak nie wiedzieliśmy jeszcze o istnieniu malucha to kilogramami mogłam buraki i sok pomidorowy... DO pomidorów miłość do teraz została :)
a i jajka uwielbiam, dzień bez jaja- dniem straconym ;)
Teraz mam chetke na placki i przynajmniej raz w tygodniu placki ziemniaczane, narazie m nie marudzi ;)
 
reklama
Wczoraj przed snem miałam jazdę na oranżadę w proszku... smak z dzieciństwa [emoji2] ale weź tu dostań jedną o tak późnej porze...
orazn3.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • orazn3.jpg
    orazn3.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 417
Do góry