reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2021 przeczucie

Malafiga

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
28
Hej mamusie!
Jak to jest z tym przeczuciem co do płci w ciąży?
Przyznam szczerze, ze jestem mamą dwóch chlopców teraz 3cia ciąża9/10 t. Bedac w ciazy z chlopcami chyba bardziej marzylam o córce niż moglabym to „czuc” ciazko to dokladnie opisac - jak to sie mowi kazda ciaza jest inna bez wzgledu na plec objawy moga byc rozne i tak tez wlasnie jest u mnie. W ciazach z chlopcami mialam zupelnie lajtowe objawy - sennosc i bardzo delikatne mdlosci z reguly gdy wybijala pora jedzenia (co 3h) - brzuch widoczny juz od 5tc co bylo dla mnie mega zaskoczeniem ze tak szybko rosnie a teraz - brzuszek plaski waga ciut na minus zdarzaja sie niespodziewane wymioty i megaaa sennosc i brak sil. A jak to bywalo u Was?
 
reklama
Ja jestem mama dziewczynki. Co do objawów w pierwszej ciąży to ogromny bol piersi i przyrost wagi olbrzymi od pierwszych tyg. Ciazy. Obecnie jestem w 9 tydz 4 dniu 2 ciąży i objawów brak. No może poza zwiększonym zmęczeniem ale to też może być wina mojej absorbujacej córki. Mam nadzieję że tym razem będzie chłopiec. Nie planujecwiecej dzieci więc parka byłaby ok.
 
W którym tyg. Dowiedziałaś się że będą chłopcy? Ja w pierwszej ciąży chyba ok 18 tyg dopiero. Za parę dni mam wizytę i dowiem się kiedy badania prenatalne. I tam więc właśnie zastanawiam czy już wtedy będzie coś wiadomo.
 
W którym tyg. Dowiedziałaś się że będą chłopcy? Ja w pierwszej ciąży chyba ok 18 tyg dopiero. Za parę dni mam wizytę i dowiem się kiedy badania prenatalne. I tam więc właśnie zastanawiam czy już wtedy będzie coś wiadomo.
obydwoje zostali „odkryci” w 12/13 tyg potem juz tylko lekarz potwierdzal ten fakt 😃
 
Do góry