reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja

Dołączył(a)
10 Luty 2024
Postów
4
Cześć dziewczyny. Jestem na farum pierwszy raz. moja znajoma mi poleciła żebym zajrzała sobie tutaj na forum. .
Konkretnie chodzi mi o to że od 10 dnia cyklu robią sobie codziennie jeden test owulacyjny i niestety cały czas wychodzi tylko jedna kreska. A Według mojego kalendarzyka cyklowego to owulacje powinna mieć jutro. Bardzo wam dziękuję za wyrozumiałość i proszę o jakieś porady. Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • IMG_20240210_170229.jpg
    IMG_20240210_170229.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 389
reklama
Jak długie masz cykle? Co to za testy? Kup lepiej domowe laboratorium, one się ładnie wybarwiają.
 
Cykle mam różnie od 28 dni do 30 dni. Ostatnio mój cykl trwal 28 dni to są testy jakich ja używam.
Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • 90d67b80-75f5-430b-8c99-b7cb8c6a77e0.jpeg
    90d67b80-75f5-430b-8c99-b7cb8c6a77e0.jpeg
    34,8 KB · Wyświetleń: 41
Cykle mam różnie od 28 dni do 30 dni. Ostatnio mój cykl trwal 28 dni to są testy jakich ja używam.
Pozdrawiam 😊
Nie wiem jak z owulacyjnymi, ale tej firmy ciążowe w tym samym opakowaniu bardzo słabo się wybarwiają. Ja miałam bardzo słabą kreskę przy becie 80, która i tak pojawiła się po chwili a nie od razu, a czułość testu 10. Warto może sprawdzić testy owu innej firmy, bo może taki ich urok 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny wreszcie wczoraj pokazały się dwie grube kreski 😁
Czy to znaczy, że w tym dniu była owulacja???
Może tak, może nie. My ci na to pytanie nie odpowiemy. Pik na teście owulacyjnym może świadczyć o owulacji lub np. o dojrzałości pęcherzyka, ale nie oznacza, że on pęknie. 100% pewności da ci monitoring u ginekologa. Albo zbadaj progesteron za 7 dni od domniemanej owulacji i będziesz wiedziała.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź 😊
Dzisiaj jadę na monitoring do ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
Pozdrawiam 😊
 
Do góry