reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupienie wózka

Dołączył(a)
12 Marzec 2023
Postów
4
Kochane mamy,
Mam termin porodu na niecały koniec września .
Jak myślicie kiedy zakupić wózek ?
Resztę rzeczy juz posiadam.
Ps. Czy któraś z was korzystała z wielorazowych kompresów żelowych po urodzeniu ?
☺️
 
reklama
Mam termin na koniec października i zamówiłam w tym tygodniu. Dostałam informację że będę czekać ok. 3 tygodnie, także myślę że najwyższy czas się za to zabrać😅
 
Właśnie u mnie można od ręki kupić, ale po prostu nie wiem czy już czy jeszcze poczekać. :D

Przeciez to zalezy od ciebie. Nie ma okreslonego tygodnia ciazy, po ktorym mozna kupic wozek. W pierwszej ciazy tak ze wzzystkim czekalam, cieszylam sie tym. W drugiej nakupowalam jak najszybciej, seby miec z glowy 😅
 
Właśnie u mnie można od ręki kupić, ale po prostu nie wiem czy już czy jeszcze poczekać. :D
zamów w sklepie teraz wplac zaliczkę, a odbierz po powrocie do domu lub jak będziesz Ty w szpitalu to mąż odbierze i zapłaci resztę.
Po co ma Ci stać w domu wózek i zajmować miejsce a po drugie wydlużysz sobie czas gwarancji, bo będzie liczyła się od dnia kupna (odbioru) ☺️ my tak zrobiliśmy, przecież tak wózek Ci teraz nie potrzebny 😉
Powiedzenia
 
zamów w sklepie teraz wplac zaliczkę, a odbierz po powrocie do domu lub jak będziesz Ty w szpitalu to mąż odbierze i zapłaci resztę.
Po co ma Ci stać w domu wózek i zajmować miejsce a po drugie wydlużysz sobie czas gwarancji, bo będzie liczyła się od dnia kupna (odbioru) ☺️ my tak zrobiliśmy, przecież tak wózek Ci teraz nie potrzebny 😉
Powiedzenia
miało być Powodzenia 😁
 
Do góry