Hedrin - kompleksowe leczenie wszawicy
Treść powstała we współpracy z partnerem (*)

Hedrin - kompleksowe leczenie wszawicy

Dzieci wracają z ferii. Ruszają do żłobków, przedszkoli i szkół, a na domowe forum powracają sztandarowe tematy: praca domowa, kłótnia z koleżanką, ból głowy i paluszka. Być może pojawi się też nowy temat: inwazja wszy.

Problem wszawicy, choć uważany za wstydliwy, jest powszechny – bywa, że insekty zamieszkują głowy aż 90 % dzieci, które uczęszczają do dotkniętych problemem placówek. Nie dajmy się jednak zwariować! Wystarczy sięgnąć po skuteczny i bezpieczny preparat, który rozprawi się z nieproszonymi gośćmi raz a dobrze. I po problemie.

Półki apteczne uginają się pod ciężarem preparatów zwalczających wszy. Jednak jaki wybrać? Który jest skuteczny, a jednocześnie bezpieczny? Który jest nowoczesny i łatwy w użyciu?

Warto postawić na Hedrin®

Hedrin® jest wyrobem medycznym, który zapewnia skuteczną i nietoksyczną eliminację wszy głowowych i ich jaj. Marka Hedrin to kompleksowe rozwiązanie – można wybrać jeden z trzech produktów, w zależności od tego, czego oczekujemy (więcej szczegółów na ich temat znajdziesz TUTAJ).

Dlaczego Hedrin®

Hedrin to trzy nowoczesne preparaty - Hedrin Komfort, Hedrin Roztwór i Hedrin Raz, które są:

  • bezpieczne już od 6. miesiąca życia.
  • łatwe w użyciu – mają lekką konsystencję i nie wymagają wyczesywania.
  • dyskretne – niewidoczne po aplikacji, nie mają nieprzyjemnego zapachu, nie brudzą ubrań czy pościeli.
  • dostępne bez recepty. Pamiętaj jednak, by przed zastosowaniem produktu przeczytać ulotkę.
  • bezpieczne. Nie zawierają szkodliwych substancji toksycznych, w tym pestycydów (stosowane w konwencjonalnych preparatach), rozpuszczalników (które zwiększają ryzyko wystąpienia alergii lub zaostrzenia astmy). Zawarte w nich składniki nie wnikają w skórę głowy, nie uczulają.
  • wysoce skuteczne, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.


Pamiętaj o zasadach prawidłowego stosowania i leczenia. Więcej na ten temat leczenia wszawicy przeczytasz TUTAJ.