Hedrin Ochrona. Rodzina pod opieką
Treść powstała we współpracy z Solpharm (*)

Hedrin Ochrona. Rodzina pod opieką

Coraz więcej mówi się na temat tego, w jaki sposób unikać zakażenia wszawicą. Wiesz już zapewne, że nie należy pożyczać szczotki, gumek do włosów, czapek, jednak czy słyszałaś, że istnieje preparat, który zapewni twojej rodzinie skuteczną profilaktykę? To Hedrin Ochrona® .

Trudno żebyś dziecko w wieku przedszkolnym albo szkolnym pilnowała 24 godziny na dobę. Po prostu się nie da. Przede wszystkim, dlatego że przynajmniej część dnia spędza na zabawie i nauce poza domem. Czasem się zdarza, że przynosi ze sobą nie tylko nowe doświadczenia, czy wiedzę, ale również niechcianych lokatorów, czyli …wszy.

Nie obwiniaj siebie, że czegoś nie dopilnowałaś. Wszawica najczęściej pojawia się w żłobkach, przedszkolach, czy szkołach, bo ma tam wspaniałe możliwości bytowe i rozrodcze.I o ile do tej pory mogłaś zająć się walką z insektami, kiedy znalazłaś je we włosach dziecka, od teraz masz możliwość po prostu do tego nie dopuścić.

Hedrin Ochrona®

Preparat Hedrin Ochrona®  zapewnia naprawdę skuteczne i sprawdzone metody profilaktyki.

Udowodniono w badaniach klinicznych (opublikowanych w 2014 roku), że Hedrin Ochrona zapobiega rozwojowi wszawicy.

Jak działa preparat Hedrin Ochrona®?

Hedrin Ochrona ma taki sam mechanizm działania jak Hedrin Komfort. 1,2 Octanodiol (czyli Activdiol) rozprowadzony na włosach i skórze głowy pokrywa wesz. Substancja aktywna rozpuszcza woskową otoczkę, którą pokryty jest "pancerz" wszy. Dzięki temu insekt umiera z odwodnienia. Jest to bardzo skuteczna metoda,która pozwala zwalczyć zarówno dorosłe osobniki, jak i wszy na każdym stadium rozwoju, w tym jaja.

Co wyróżnia Hedrin Ochrona®  od innych preparatów?

Na rynku są preparaty, które  swoje działanie opierają na olejkach zapachowych. Uważa się, że mogą działać jako środki odstraszające owady, jednak na razie nie ma dowodów naukowych, że tak się dzieje, zwłaszcza, że genom wszy jest jednym z najmniejszych. W związku z tym ma ona zredukowane wiele cech, np. zmysł smaku, czy węchu.

Chociaż kilka ostatnich badań, np: nad olejkiem z drzewa herbacianego pokazuje, że może być on pomocny, ale ma niepożądane skutki uboczne i nie może być stosowany w czystej postaci dla niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży. Nie wolno go również używać codziennie.

Tymczasem Hedrin Ochrona®  jest preparatem bezpiecznym dla całej rodziny. Można go stosować nawet u niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Tak, jak pisaliśmy działanie Hedrin Ochrona® oparte jest na rozpuszczaniu pancerzyka owada i doprowadzeniu do jego śmierci.

Oprócz skuteczności jego dodatkową zaletą jest przyjemny zapach pomarańczy i mango, który lubią dzieci. Maluchy nie lubią mocnych, wyrazistych aromatów, dlatego ten zaakceptują bez problemu.

Jakie jeszcze  cechy ma preparat Hedrin Ochrona®?

Z myślą o wygodzie pacjentów producent stworzył preparat w formie sprayu. Można go aplikować zarówno na mokre, jak i na suche włosy. To dodatkowy plus, bo nie wszystkie dzieci lubią mycie głowy. Kolejny atut, to że preparat ułatwia rozczesywanie włosów i działa, jak odżywka.

Dlatego rekomendujemy spray Hedrin Ochrona®  dla całej rodziny. Koniecznie zabierzcie go ze sobą na wakacyjny wyjazd i nie zapomnijcie zaaplikować dzieciom na włosy przed wyjściem do szkoły lub przedszkola. Już nie musicie się obawiać, że nie dopilnujecie dziecka. Hedrin Ochrona®  będzie miało je pod opieką.

reklama

Niezbędniki w dziale serwisy partnerskie

Przedszkolak

W zerówce