reklama
materiał partnera (*)

Magic Jinn – rewolucyjna zabawka od Dumel

Dzieciaki mają mnóstwo zabawek i naprawdę ciężko je w tym temacie czymś zaskoczyć. Mało tego! Nawet jeśli jakaś nowość wzbudzi ich zainteresowanie i tak najczęściej po chwili zabawy ląduje na półce, by pokrywać się kurzem. Cóż - dzieciaki szybko się nudzą. Zabawki, którą chcemy ci dziś pokazać, nie musi spotkać taki sam los. Poznaj Magic Jinna – z nim dobra zabawa trwa znacznie dłużej.

Magic Jinn – rewolucyjna zabawka od Dumel

Magic Jinn to patent na doskonałą zabawę i uśmiech dziecka. Niech Cię nie zwiedzie jego zwyczajny wygląd. Przecież nie od dziś wiadomo, że najważniejsze jest wnętrze. Pozornie-niepozorny Magic Jinn to rewolucyjna zabawka edukacyjna - interaktywne stworzonko, które… potrafi czytać w myślach!

Magic Jim wie, o jakim zwierzątku myśli bawiące się z nim dziecko lub jaki przedmiot trzyma za plecami. Czy to magia? Nie – Jim jest po prostu szalenie sprytny. Jak to wygląda? Jak działa? Naprawdę robi wrażenie.

Jak to działa?

Jinn zadaje pytania, by pod koniec zabawy udzielić poprawnej odpowiedzi. Aby rozpocząć rundę zagadek, wystarczy przycisnąć jego nosek. Wówczas Jinn poprosi, by pomyśleć o czymś z danej kategorii, a następnie będzie zadawał kolejne pytania, szukając właściwego tropu. Magic Jinn dobiera je tak sprytnie, aby zdobyć jak najwięcej informacji o przedmiocie i pokonać gracza. Dzięki uzyskanym odpowiedziom (tak, nie, nie wiem, to zależy), po kilku pytaniach spróbuje podać rozwiązanie zagadki.


Magic Jinn od Dumel Discovery, prawdopodobnie najbardziej interaktywna zabawka na rynku, jest dostępny w 3 wersjach: Magic Jinn Zwierzęta, Magic Jinn  Przedmioty i Super Magic Jinn, który zgaduje w aż 5 kategoriach: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty.  

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 5 lat. Wpływa na rozwój wyobraźni dziecka, rozwija koncentrację, a także ćwiczy jego pamięć.

Poznaj zabawki Magic Jinn

Wiesz już, że Magic Jinn Zwierzęta zgaduje, o jakim zwierzęciu pomyśleliśmy, Magic Jinn Przedmioty – jaki przedmiot mamy na myśli, a Super Jinn porusza się w aż 5 kategoriach: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty. Poznaj je bliżej:

Magic Jinn Zwierzęta  

Pomyśl o jakimś zwierzątku, a Jinn odgadnie, o jakie chodzi. Odpowiadaj na zadawane przez niego pytania – on zna setki zwierząt, w tym także te, które dawno zniknęły z naszej planety! Baw się dobrze stawiając mu kolejne wyzwania! Jeżeli będziesz sprytniejszy od niego i znasz zwierzę, którego on nie zna – wygrasz!

Więcej informacji o Magic Jinn Zwierzęta znajdziesz: www.dumeldiscovery.pl

Magic Jinn Przedmioty

Magic Jinn Przedmioty zgaduje, o jakim przedmiocie myślisz. Wystarczy o jakimś pomyśleć, schować go za placami, odpowiadać na zadawane przez Jinna pytania, no i świetnie się bawić! Zmierz się z Jinnem i przekonaj się kto jest sprytniejszy Ty czy on?

Więcej informacji o Magic Jinn Przedmioty: znajdziesz: www.dumeldiscovery.pl


Super Magic Jinn

Magic Jinn Super to nowa wersja znanej zabawki, a zwierzątko zgaduje w aż 5 kategoriach: ubrania, owoce i warzywa, instrumenty muzyczne, zawody oraz sporty. Pomyśl o czymś z wybranej kategorii, odpowiadaj na pytania zadawane przez Jinna, a on odgadnie, o czym myślisz. Jeżeli znasz hasło, którego nie zna Jinn -  wygrasz!

Więcej informacji o Super Magic Jinn: znajdziesz: www.dumeldiscovery.pl


reklama
reklama