MioPhone. Nowoczesna edukacja

MioPhone. Nowoczesna edukacja

materiał partnera (*)

Czas przed ekranem jest nieodłącznym elementem życia naszych dzieci. Bez względu, czy nam się to podoba, czy nie - tak po prostu jest. Dlatego zamiast walczyć ze współczesnym trendem warto wykorzystywać technologię w celach edukacyjnych.

Lisciani Group to włoska firma, której misją jest dążenie do doskonałości w jakości kształcenia. Specjalizuje się w strategii, która ma na celu naukę i rozwój dzieci poprzez zabawę. Dlatego produkt, który przygotowała jest całkowicie bezpieczny już dla pięciolatka.

Poznajcie MioPhone

Projektanci stworzyli pierwszy smartfon dedykowany najmłodszym. Można z niego wykonywać połączenia, wysyłać wiadomości, łączyć się z internetem a jego niezaprzeczalnym atutem jest rodzicielski nadzór. Dorośli mają dostęp do panelu, dzięki któremu decydują jakie połączenia są dla dziecka dostępne, w jakie gry może grać i jaki czas może temu poświęcać.

Smartfon jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Posiada duży, wygodny wyświetlacz z bardzo dobrą rozdzielczością, występuje w ładnym niebieskim lub czerwonym kolorze i co ważne, kiedy właścicielem ma być mały człowiek – silikonową osłonę zabezpieczającą go przed zniszczeniem. Dodatkowo są dołączone  kolorowe wkładki, dzięki którym smartfon może być inny każdego dnia oraz aplikacja, która pozwala zrobić własne niepowtarzalne etui. W zestawie  MioPhone oprócz aparatu znajdują się słuchawki i kabel USB a także instrukcja.


Aplikacje, które są już wgrane, jak również te, które można pobrać w sklepie Google play i Appdatica Store mają wartość edukacyjną. Do wyboru są gry uczące znaczenia słów, głoskowania, budowania zdań, zagadnień matematycznych, ekologicznych a także gry wprowadzające do nauki języka angielskiego.

Dzięki dołączonemu do telefonu starterowi nju mobile na kartę z 2 GB gratis, dziecko będzie mogło w pełni korzystać ze swojego MioPhone od razu po zarejestrowaniu numeru i doładowaniu konta. Szczegóły oferty na njumobile.pl.

Sami widzicie, że istnieje wiele korzyści wykorzystujących technologię do celów edukacyjnych. MioPhone pomaga rozwijać koordynację, doskonalić szybkie reakcje, a nawet poszerzać umiejętności językowe. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych zabawek i narzędzi dostępnych dla rozwijającego się dziecka, wykorzystanie smartphona w mądry sposób i pod nadzorem rodzicielskim ma sens.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem świątecznym, który bawi i uczy to chyba właśnie mamy dla ciebie idealny pomysł. Prawda?

Dante to firma rodzinna istniejąca na rynku od 1990 roku. Zajmuje się dystrybucją zabawek i posiada wyłączne przedstawicielstwo na Polskę takich marek jak: Panini, Lisciani, Quercetti, Multiprint, Viking Toys, Zoob , Magformers, Cubic Fun, Sequence, Collecta, Teama oraz DollsWorld. Są to gry i zabawki edukacyjne, które cieszą się dużą popularnością. W doborze asortymentu stawiamy przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i edukację.  dante.com.pl

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama