materiał partnera (*)

Wystawa „Dinozaury na żywo” już otwarta!

40 animatronicznych, wydających dźwięki dinozaurów rzeczywistych rozmiarów w swoim naturalnym środowisku na powierzchni blisko 2 tys. m2  oraz szereg rozrywek dla dzieci i całej rodziny – wystawę „Dinozaury na żywo” można już podziwiać w Warszawie na błoniach PGE Narodowego.

Międzynarodowa wystawa, którą wcześniej widziało ponad 3 miliony osób w takich krajach jak Austria, Niemcy, Czechy, Chiny, czy Malezja, jest jedyną na świecie tak dużą i nowoczesną ekspozycją pradawnych gadów.  Poruszające się za pomocą najnowocześniejszej techniki dinozaury to 40 eksponatów i 28 rodzajów, w tym m.in. Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor. Zwierzęta zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych.

„Dinozaury na żywo to niezwykły sposób na naukę poprzez zabawę. Jestem pewny, że ta podróż do czasów sprzed 250 milionów lat będzie dla dzieci niepowtarzalnym przeżyciem, a dla rodziców oryginalną i edukacyjną lekcją historii. To fascynująca przygoda dla całych rodzin.”- powiedział Marcin Pastuszak, dyrektor wystawy.

Na wystawie reprezentowane są wszystkie najważniejsze grupy dinozaurów, można zapoznać się z formami mięsożernymi i roślinożernymi. Zgodnie z najnowszymi odkryciami, niektóre dinozaury były pierzaste – takie też mają tutaj swoją reprezentację” – powiedział Dawid Mazurek, przewodnik wystawy.

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep z pamiątkami,  kino oraz strefa dla dzieci, a w niej kącik kreatywny, kącik archeologiczny, wyścig z dinozaurem, przejażdżka na dinozaurze, małpi gaj, paintball i ściana wspinaczkowa.

Warszawska wystawa, która jest pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie do końca lutego 2016 r. (od wtorku do czwartku w godz. 10.00-20.00, w piątki, soboty, niedziele i święta – w godz.10.00-21.00; w poniedziałki wystawa nieczynna).

Bilety można kupić na miejscu lub na www.dinozaurynazywo.pl
Więcej informacji na: www.dinozaurynazywo.pl oraz na Facebook

Partnerzy wystawy: POLSAT JimJam i Stroer
Organizator: Ternum, LetsGo i EMS

5 rodzinnych biletów dla wybranych szczęśliwców

Wasze dziecko jest fanem dinozaurów? A może wy sami marzycie o pójściu na wystawę? Mamy dobrą wiadomość:)

Dostaliśmy do rozdania 5 rodzinnych biletów (2 dorosłych+2 dzieci), które uprawniają do wejścia na tą fantastyczną wystawę w wybranym przez was terminie.

Co należy zrobić? Przekonaj nas, że właśnie twoja rodzina, koniecznie powinna mieć możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Na wypowiedzi czekamy tylko w dniach 15.12- 19.12.2016
Ogłoszenie wyników:21.12. 2016


Zabierz dziecko na niezwykłą wyprawę:)

ERROR: Content Element with uid "20370" and type "formhandler_pi1" has no rendering definition!

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama