reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Gabi wszystko jest jeszcze w fazie rozwoju, nie martw sie, musisz kontrolować, a lekarze na pewno w razie czego uwzględnia najlepsze rozwiazanie.
Dziewczyny teraz ja ze swoim problemem. Czy tez tak macie, ze po sikaniu jakby sie troche wody wylewało? Ja wczesniej tak miałam przy infekcjach, ale teraz wpadłam w panikę, bo we wtorek użyłam takiego kremu gynazol, który na infekcje przepisał mi lekarz i od środy mam takie wodniste upławy i brzuch mnie teraz pobolewa jakbym miała okres dostać. Byłam w szpitalu, zbadali mnie, z dzidziusiem jest Ok, ale nie dają mi gwarancji, ze to co wycieka to nie sa wody płodowe, bo przy teście nie wychodzi bo jest ten krem jeszcze we mnie. Musiałabym zostać w szpitalu na obserwacji, ale po kosultacji z lekarzem prowadzącym, noe zostałam tylko mam sie obserwować. Mam mętlik w głowie, czy dobrze zrobiłam :( teraz siedzę i sie zamartwiam..
 
reklama
Madzialenka kup sobie w aptece takie papierki lakmusowe do sprawdzania czy to nie są wody i się nie denerwuj póki co. Ja mam takie wodniste upławy od początku ciąży i to nie jest infekcja. Bez wkładek hig się nie ruszam, nie zabarwiają się na żaden kolor czyli to nie mocz, a są mokre. A może to po prostu mocz jeszcze Ci wycieka po sikaniu? Teraz przy dużym brzuszku pęcherz się znacznie gorzej opróżnia.
 
no ja już po wizycie, niestety dalej muszę leżeć bo się szyjka skróciła(od tego podobno czułam to szczypanie w pochwie) a Kubuś bardzo nisko ułożony główką do dołu. dostałam Duphaston i mam brać 2 tabletki dziennie.
mały rozwija się równo z tyg. ciąży. od teraz mam wizyty już co 2 tygodnie. a ostatnie usg mam już na 7.04.
jakby coś się działo to mam na szpital jechać, do połowy maja muszę chociaż donosić a potem mogą rodzić.
 
Mama_ka a gdzie kupiłaś te papierki lakmusowe? Bo u mnie w żadnej aptece tego nie maja..
A pobolewa Was brzuch dołem, takie napięcie, jakbyście miały okres dostać?
 
Mój brzuch jest cały czas twardy, i tak z raz dziennie boli mnie właśnie jak na okres.

Lilunia dbaj o siebie i trzymaj nogi mocno scisniete chociaż do połowy maja. :) :*
 
reklama
Mnie czasem tez pobolewa jak na okres ale po chwili przechodzi. I tak biore magnez i luteine. Moj brzuch jest dosc napięty ale nie jest twardy jak kamień. Na szczęście bo to by oznaczalo skurcze a przy moim lozysku nie sa wskazane.

Madzia ja nie kupowałam w koncu tych papierków ale apteka nawet jak nie ma na stanie to może zamówić dla Ciebie w hurtowni.
 
Do góry