reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

reklama
Od Papci z 28.03: "Ja już latam jak robocop a mój poród będą tu długo pamiętać. Cały szpital mnie słyszał. Ale co się dziwić jak z 5cm na 10cm w 3 minuty. Jeden party i mała na świecie!"

z 30.03: "Załamka! Zostajemy jeszcze w szpitalu bo małej pępek jest brzydki. Rano będą wyniki posiewu to się okaże kiedy do domu. W dodatku nie ciągnie cyca, odrazu jest ryk więc butla:("
 
To ja przekazuje newsy od madzikam, ktora smiala sie rozpakowac przede mna i wierka ;-)
Papcie sama wzielo! No czad!! a potem
Hej przybylo rozpakowanych? Nas jeszcze trzymaja ze wzgledu na moje zapalenie oskrzeli :-( kaszel po cc strasznie boli :-(
Wspolczujemy, ale humor madzi wciaz dopisuje piszac o mnie i Wierce
Robimy zaklady , ktora z was pierwsza? ;-) ja obstawiam Wierke ;-)
:happy:
 
Od Papci: "U nas same złe wieści, mała ma zapalenie płuc i tydzień jeszcze zostajemy na pewno. Prosimy o zdrowaśki i kciuki od Maluszków żeby Lenka wyzdrowiała" zapytałam skąd to zapalenie płuc i odpisała "Prawdopodobnie się zachłysneła i poszło na płuca. Do tego na pępku ma gronkowca ale na szczęście wymazy z nosa i gardła ma czyste. Ogólnie to tak krzyczy że aż mi serce pęka"
 
reklama
wiadomosc od WIERKI!
z godz:16.01
"Hej, urodzilam dzis sn o14.37 Jamie wazy 3980 i 54 cm dlugi. Wlasnie mnie zszywaja."

i jeszcze jedna: z godz:16.05
"Do szpitala trafilam dzis rano przed 11-ta. Wszystko potoczylo sie szybko mialam gas i znieczulenie PETHIDINE, dziekuje wszystkim Marcowkom za kciuki"
:-)
 
Do góry