reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BóL podbrzusza w ciąży

Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
14
Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży i mam bóle w podbrzuszu. Takie skurcze. Czasem kłócie. Czy to normalne? Byłam u ginekologa i mówił ze narazie jest wszystko ok. Ale mnie nie pokoją te bóle.
 
reklama
Witam. Jestem w 8 tygodniu ciąży i mam bóle w podbrzuszu. Takie skurcze. Czasem kłócie. Czy to normalne? Byłam u ginekologa i mówił ze narazie jest wszystko ok. Ale mnie nie pokoją te bóle.
Normalne jeśli nic innego się nie dzieje żadnego plamienia itp
I lekarz potwierdzil
Macica rośnie:-)
Ona ma przed ciąża kilka gram a do porodu kilo:)
Ja miałam takie bóle jak na okres czasami że spać nie mogłam, oczywiście lekarz sprawdzał.
Bardzo pomagał mi magnez magne b6
Jedyny z wielu, polecany także w ciąży jako najlepszy więc kup sobie można brać dużo magnezu w ciąży:)
A dodatkowo jak jesteś szczupła to możesz czuć bardziej niż osoba przy kości tak lekarz mi mówił i położne:)
 
Mnie też boli i na dodatek rano miałam jakieś beżowe plamienia strasznie się boję to dopiero 7 t. na szczęście dzisiaj akurat mam wizytę ale zaczyna mi brakować wiary że będzie ok
 
Mnie też boli i na dodatek rano miałam jakieś beżowe plamienia strasznie się boję to dopiero 7 t. na szczęście dzisiaj akurat mam wizytę ale zaczyna mi brakować wiary że będzie ok
Spokojnie czasem plamienia są ok , jednak zawsze każde trzeba sprawdzić u lekarza.
Być może brakuje progesteronu.
Ja miałam na początku ciąży coś tak jak Ty właśnie pkamienie bardzo się wystraszylam polecialam z płaczem do lekarza dostałam leki ale samo przeszło:)
 
Mnie bolało od samego początku jak na okres i tak do 14-15 tygodnia pare razy dziennie. Teraz w 26tc dalej czasem boli ale juz inaczej.
 
reklama
reklama
Do góry