reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Megan tak ja mam termin na1.07 wiec jestem najdalej[emoji14]pojutrze bedzie 3 tygodnie od terminu @.

Co do mdlosci moze Cie omina ja w 1 ciazy w ogole nie mialam podobno z chlopakami sie ma lagodniejsze objawy .Przy dziewczynkach jest wyzsze stezenie hcg niz w ciazy z chlopcem.
 
Megan tak ja mam termin na1.07 wiec jestem najdalej[emoji14]pojutrze bedzie 3 tygodnie od terminu @.

Co do mdlosci moze Cie omina ja w 1 ciazy w ogole nie mialam podobno z chlopakami sie ma lagodniejsze objawy .Przy dziewczynkach jest wyzsze stezenie hcg niz w ciazy z chlopcem.
Oo nooo to faktycznie już daleko jesteś :D mi sie wydaje ze owulacje miałam szybciej takze tez moze dzidzia jest starsza niz z om wychodzi ale zobaczymy[emoji14]

Dobrze wiedzieć , moze sie sprawdzi[emoji14]mój K bardzo chcialby synka i w sumie mam już bardzo duzo ubranek dla chlopca:D ale mi to obojętne jaka płeć , byle zdrowe[emoji14]tylko z drugim fajnie jakby była parka:D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym tak bardzo chciała żeby coś już było widac [emoji24] Do tej pory wazylam 45kg przy wzroscie 165 ale widze,że powoli przybieram na wadze. Strasznie boje się rozstępów po ciąży :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uzywalam Palmersa, jest niezły. ważę więcej ale nie jakoś wow bo 50 a Rozstępy i tak mam..
U mnke juz widać, nie ukryje. poprzednio tez widać było szybko.
Mam zdjęcie sprzed testu i na dniach zrobię brzuszka, różnica potworna.
 
Lilith serio? Ja to mam caly czas taki sam oponkowy haha:D

010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka no tak.. wieczorem to jest wzdety wiec wiadomo ale z rana juz dramat. wyjelam dzis ciążowe ciuchy, bo gacie cisną na bokach i złe mi z tym.. w każdej kolejnej ciazy widać szybciej.. :)

Wendy to zależy od sprzętu. U nas 5+2 ale przyjmuje sis ponad 6 u nas.
 
reklama
Lilith pewnie tak ja w 1 mialam pozno taki na prawde ciazowy brzuchol bo dopiero w 6 msc.

Teraz mam nadzieje do stycznia z ciazowymi wytrzymac bo bede miec po siostrze:p Poki co dala mi jedne spodnie bo juz ma za male ale jeszcze daje rade w swoich.Tylko w dresach gumke wywalilam bo mnie strasznie gmiotla.

010igov3fkey3mez.png
 
Do góry