reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw

reklama
Czy do szpitala na cc można mieć pomalowane paznokcie u nóg? Bo u rąk wiem, ze nie.

Jak się pytałam położnych ze szkoły rodzenia w szpitalu gdzie będę rodzić czy na wypadek cc muszę ściągać akryl to powiedziały że nie koniecznie bo anestezjolog ma jeszcze inne sposoby na sprawdzenie czy wszystko OK. No to nogi chyba mogą być pomalowane.
 
Kumpela mi opowiadała, ze u rąk jej nie kazali malować ale u nóg pozwolili. to sobie odpicowała elegancko a do cc i tak miała skarpetki. Ale chyba w takim razie pomaluję stópki, bo się wtedy lepiej czuję, zwłaszcza jak zaraz trzeba będzie sandałki wkładać.
 
ja , tak jak na co dzień będę miała pomalowane pazurki u u dłoni i u stópek na kolorek neutralny, niekryjący :) jakos nawet specjalnie o tym nie myślę, bo tak mam normalnie i tak będzie i tego dnia :)
 
Ja mam zel na stopach z kolorowymi brokacikami i kwiatkami akrylowymi i za diabla bym sobie teraz tego nie sciagnela, a u rak mam krotkie ale zawsze pomalowane, wiec jak beda kazali zmyc to zmyje, ale nogi w razie czego schowam w skarpetki :-D
 
Hej Matusia trzymam kciuki aby poszło po Twojej myśli, żeby nie czekali na skurcze, przecież maleństwo już duże to po co czekać. A ja dziś też się dowiem kiedy rodzimy bo popołudniu wizyta, ale jestem podniecona :happy2: Tylko co chwile latam do kibelka bo jak się czymś stresuję to mnie goni non stop. A co to bedzie jak na konkretny dzień i godzinę będę musiala się stawić w szpitalu to z kibelka na pewno nie zejdę, taka naturalna lewatywa :-D
dobrze wiedzieć z tymi paznokciami bo też się zastanawiałam.
 
reklama
Do góry