reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

Ojj przykro mi bardzo 😔 nadzieja zawsze umiera ostatnia. Może sie uda tym razem. Z calego serducha życzę ci tego 😘
No cóż różne scenariusze życie pisze ale trzeba być dobrej myśli teraz chociaż cień zobaczyłam bo przy samoistnych nawet nie wiedziałam że coś się zadziała poprostu macica odrzucala i czyscilo się jako miesiączka więc jestem dobrej myśli 🙂🙂
 
reklama
Nie mam pojęcia ale @ nadal nie mam.
Objawy wskazują na ciąże a testy swoje
1. Utrzymująca się wyższa Temperatura
2. zasinienie pochwy
3. Biały kremowy śluz w większej ilości zawsze przed @ sucho
4. Pobolewania podbrzusza po bokach a na @ na środku
5. Szyjka macicy wysoko zamknieta
Sama już nie wiem co myslec
 
Nie mam pojęcia ale @ nadal nie mam.
Objawy wskazują na ciąże a testy swoje
Żeby były objawy ciąży to beta musiałaby być już wysoka, przez co testy wychodziłyby z mocnymi kreskami.
Jeśli to była ciąża biochemiczna to nie musi być tak że od razu przyjdzie okres. Ja w grudniu przez dwa dni miałam bardzo delikatną kreskę na kilku testach, trzeciego dnia test biały a @ przyszła dopiero po kolejnych 3 czy 4 dniach.
 
Żeby były objawy ciąży to beta musiałaby być już wysoka, przez co testy wychodziłyby z mocnymi kreskami.
Jeśli to była ciąża biochemiczna to nie musi być tak że od razu przyjdzie okres. Ja w grudniu przez dwa dni miałam bardzo delikatną kreskę na kilku testach, trzeciego dnia test biały a @ przyszła dopiero po kolejnych 3 czy 4 dniach.
Czy jak bym poszła jutro do gina byłby w stanie mi cokolwiek powiedzieć? Czy poczekać jeszcze do następnego tygodnia?
 
reklama
Wiesz co u jednych widać szybciej u innych puzniej u mnie wyszedł cień dopiero 5 dni po spodziewanej miesiączce... Czy to jest ten cień na który czekam nie wiem okaże się jutro jest to mój 36 dzień cyklu przy cyklach nieregularnych więc myślę że u ciebie dopóki @ nie przyjdzie wszystko jest mozliwe
No i przyszła dziś, także ciąży brak
 
Do góry