reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciepły kącik naszych pociech :)

czarna bardzo fajny pomysł:-)

dziewczyny dopiero teraz przejrzałam ten wątek:-) slicczne pokoiki/kaciki macie dla swoich maluszków:-) ciekawa jestem jak wyglądaja teraz-jak mieszkają tam juz mali lokatorzy:-)

to my tez pochwalimy sie naszym kacikiem, śmiać mi sie chce jak szybko się zapelnił :-D jak patrze teraz na zdjecia jak wygladał gdy czekał na tymka a jak teraz... sto milionów dupereli później;-) malowany był przy ogólnym remoncie kiedy jeszcze nie znaliśmy płci stąd takie unisex kolory:-)
Zobacz załącznik 404494Zobacz załącznik 404495Zobacz załącznik 404496Zobacz załącznik 404497Zobacz załącznik 404498Zobacz załącznik 404499

a tak mały rządzi w sypialni rodziców
Zobacz załącznik 404501
 
Ostatnia edycja:
reklama
kamia super pokoik normalnie cudny :-) a te kolorki..
carna świetny pomysł :-)
nasze pamiątki leżą w pięknie ozdobionych pudełeczkach ;-)


a tak przy okazji kamia mój pokoik poszedł do du... bo sie przeprowadziliśmy :-(
teraz jak bedziemyw pl pokupimy jakieś ozdoby naklejane bo malawać nie możemy :/
 
nom był fajniusi.. mi było się szkoda wyprowadzac tylko ze względu na pokoik :-p
no ale już jest zamalowany na biało i nikt nawwet nie ma pojecia że był taki fajny ;-)

teraz chce kupić ozdoby w stylu pony bo Vika kocha koniki... :-) więc będzie taki konikowy ;-)
 
Kamia, śliczny pokoik . Zazdroszczę półek, bo moje dzieci nie mają miejsca na zabawki, a szkoda mi tego bardzo. Może z czasem coś wymyślę.

Czarna, super pomysł. Ja mam zdjęcie Matiego (jak kąpał się malutki) łazience nad wanną. Ot, taki dziwny pomysł - zdjęcia w łazience :happy:

Kamcia, nie chcę Cię dołować, ale mialaś słodziutki pokoik. Ale znając Twoją twórczość z konikami będzie superowszy :tak:
 
reklama
Do góry