reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nam mowi intuicja?

A ja się "łapię" na nietolerancji wobec innych (czytaj arabskich) nacji...Nie chcę przekazać tego dziecku, dlatego zaczynam od kształtowania siebie :) Ciekawa jestem, co z tego wyjdzie....
Byłam dzieckiem niezdyscyplinowanym, sprawiającym poważne kłopoty. mama powiedziała mi kiedyś, w przypływnie niekontrolowanej szczerości, że zyczy mi takiego dziecka, jakim ja byłam dla nich (rodziców). przyznam, że bardzo się boję:szok:
 
reklama
OOOOO Pola chyba nie jestes sama uslyszalam to samo jak znow zaskoczylam czyms moja Rodzine :-D :-D ciekawa jestem co z tego wyjdzie ?:confused:
 
Dziś miałam sen...urodziłam zdrowego chłopczyka, ważył 3150g, poród trwał 1,5h i był totalnie bezbolesny. Na tyle szybko minął, że zapomniałam zadzwonić po siostrę - pielęgniarkę, która ma być przy moim porodzie... jak się obudziłam to pomyślałam, że fajnie jakby część z tego snu była prawdą...tylko we śnie bardzo przeżywałam fakt płci, bardzo chciałam mieć dziewczynkę /niby ma być/, bo większość ubranek mam na kobietkę...U mojego męża w rodzinie to same dziewczynki. Więc miałabym kłopot z ubieraniem. Myślę sobie, że pragnę żeby moje dzieciątko urodziło się zdrowe, wiem, nastawiłam się na dziewczynkę, ale chłopczyka też bym kochała. Może ten post jest po to, aby zrekompensować mojemu dziecku to co przeżywałam w nocy...Czekam na Ciebie dzieciątko obojętne kim i jakim będziesz.;-)
 
Pora na podsumowanie watku :-)
Gratuluje wspanialej intuicji :Goralce, Dorotak, Cynamonce, Monice M. i Monikak_80 :-)
Jak widac na przykładzie Goralki i Dorotki technologia nie pobije kobiecej intuicji ;-)
 
Do góry