reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po macierzyńskiem?

ja jestem po rozmowie :) to co zaskoczylo mnie na maxa to pytanie jakie ma pani warunki:szok: nie spodziewalam sie tego... ale przygotowalam swoja oferte i szefowej sie spodobalo wiec cały etat w domu i kaska jak do tej pory poki nie rozkrece działu...ja juz taka uradowana a tu po rozmowie kolejny telefon od znjaomego z ktorym wspolpracuje tez sklep intrnetowy zebym sie zastanowila jaka umowe chce to podpiszemy w czwartek :-D to chyba moj dzien... szkoda ze taki zapieprz.. i niani nie mozna znalezc cholera... musze cos myslec jak najszybciej ;(
 
reklama
A ja bym się na pracę w domu nie zdecydowała. Hanula nie chce w dzień spać, ostatnio zęby idą na maxa i marudna ciągle, poza tym chodzi na czworakach po całym domu i wszędzie jej pełno. Żeby iść do pracy musiałabym zarobić więcej niż weźmie opiekunka i zabiorą dojazdy do pracy. A to w moim zawodzie raczej niemożliwe... Ironia, gratuluję i życzę powodzenia :)
 
dziekuje dziewczyny - eh naprawde sie ciesze- ale ja jak to ja...na wszystko hura a co z mlodym heh ... dzis pracowalam z nim na kolanach :p albo głaskałam go nogą :eek: musze nieć ta opiekunke cholerka
 
ironia przede wszystkim gratulacje!!! a jak z domu będziesz pracować i nianię mieć na oku, to i tak masz się lepiej od tych mam, które zostawiają dziecko z nianią same...
 
Ironia - super :-) Kiedy zaczynasz ? Myślę, że bez kogoś do pomocy się nie da. Opiekunka na spółkę fajna sprawa - policzy Was drożej ale na głowę mniej wyjdzie. Tylko nie każda się podejmie dwójki - w jakim wieku jest Róża ? A tak wogóle na czym będzie Twoja zdalna praca polegała ?
 
reklama
Do góry