reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

moja Natusia przebija wszystkich
bo pomimo tego ze jest dziewczynką ma dziwne zamiłowanie do męskich zjęć
uwielbia bawić się takimi zabawkami jak młoteczek śrubeczki i inne ustrojstwa a także rozkręcać wszystko co wpadnie jej do rączek i rozkładać na części
a żeby tego było Malo – kocha bawic się samochodami hehhehe:-D
 
reklama
No więc nie wiem, czy się chwalić, czy raczej wstydzić:baffled: Z jednej strony jestem dumna z Ingucha a z drugiej mam poważne wątpliwości, czy w ogóle dobrze zrobiłam:zawstydzona/y:

Wczoraj posadziłam Ingucha przed moim laptopem i włączyłam jej gry na minimini. Grała w łączenie par - momentalnie nauczyła się obsługiwać myszkę:tak:. Dziś jej włączyłam puzzle (na początek 4-ro elementowe). No i tu już wyższa szkoła jazdy, bo żeby położyć puzelka na miejsce to trzeba cały czas trzymać wciśniętą myszkę i poruszać nią, co dla takich małych paluszków nie jest prostą sprawą:no: - ale znowu momentalnie się nauczyła :tak:
No i otworzyły się przede mną wielkie możliwości różnych gier i zabaw edukacyjnych na komputerze:tak:

No ale spodobało jej się i teraz będe miała konkurencję do kompa:crazy:

A w ogóle ostatnio jej ulubioną grą są Figuraki (Granna) - tam trzeba rzucać kostkami i wybierać kolorowe figury geometryczne. jest nią zafascynowana i męczy wszystkich, zeby z nią grali:-)
 
Gry na mini mini są super :)
Jagodę zostawiam samą i sobie gra.
Problem tylko, jak ją chcę już od kompa oderwać :baffled:
Ale też dumna byłam, że sobie z myszką radzi :) i wie, o co kaman.
 
gratulacje dla dziewczynek :)

ale ja to chyba wredna matka jestem ... moja mala dopiero ostatnio pierwszy raz siedziala przy kompie i pisala literki w wordzie ...

z myszka tez by sobie pewnie szybko poradzila ... tak jak Michal - tez szybko zalapal jak byl maly :)
 
Majcik tez lubi dobieranie par na mini mini. Troche gorzej jej idzie jeszcze z myszka ale moze to dlatego ze ja jej nie pozwalam do tej pory siedziec przed kompem, bo za duza konkurencja by juz byla :-):-):-) Wczesniej uwielbiala ge zuma, strzelanie w kulki, u nas cala rodzina uwielbia ta gre, ale po ostatniej awari kompa Darek nam jej nie wgral :sorry::sorry:I tak sobie mysle ze tam niezle sobie rodzila z mycha ;-)
Awantur u nas nie ma jak narazie :-) U Maksa jest np 30 min i koniec sam wie ze musi konczyc bo pozniej nie dostanie jak sie nie bedzie sluchal. A Majcikowi mowie ze trzeba juz konczyc bo albo rybka zmeczona albo net przestal dzialac (co u nas czesto sie dzieje patrzac na polaczenia blue conecta:baffled::baffled::baffled::baffled:) Jakos jeszcze sie nie burzy ale do czasu pewnie :-):-)
 
to u nas mam tylko konkurencje w Michale ... mala jesczze nie wie ze moze sie domagac :)
myszki nigdy nawet w reku nie trzymala ... tylko klawiatura ...

woloszki a "zume" to i ja bardzo lubie ... a jak nie macie na kompie to zawsze na necie mozecie grac :)
 
to u nas mam tylko konkurencje w Michale ... mala jesczze nie wie ze moze sie domagac :)
myszki nigdy nawet w reku nie trzymala ... tylko klawiatura ...
Kurcze u mnie Majcik to chyba nie wie co to klawiatura bo wszyscy w rodzince laptopy maja. Za to Maksik od malego mial chyba 3 do zabawy :-)
woloszki a "zume" to i ja bardzo lubie ... a jak nie macie na kompie to zawsze na necie mozecie grac :)
Cichoooooo bo od komputera nikt nie odejdzie :tak::tak:
 
Figuraki maly w przedszkolu rozbraja a w domu dominuje kiki ricki i jego laptop.Literki ma opanowane duze i teraz male meczy a najlepsza literka to X.A na laptopie to z Jackiem zawsze graja ale nie wiem w co:-/ kiedys byly teletubisie i ciufcia a teraz nie wiem nawet.....
 
reklama
U nas jeszcze rysowanie na komputerze. Andrzej jakieś programiki pościągał do rysowania.
A tak, to "Dzwoneczek" na non stopie by mógł lecieć.
 
Do góry