reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

majówki od bebetto mam nadzieję, że u was bedzie ok ale u mnie po ok 3-4 miesiącach zepsuła się regulacja rączki :-( mąż skręcił na stałe, ale czasem by się przydała. co prawda inne modele macie ale oni na tych samych podzespołach robią, ale z amortyzacji i zwrotności jestem zadowolona.
a gwarancja??? a sklep, w którym kupiliście???


swój wózek kupię w sklepie w ZG, nie chcę przez neta ;-) by w razie czego mieć możliwość na miejscu załatwiania spraw gwarancyjnych ;-)
 
reklama
swój wózek kupię w sklepie w ZG, nie chcę przez neta ;-) by w razie czego mieć możliwość na miejscu załatwiania spraw gwarancyjnych ;-)
Aśku a w którym sklepie będziesz kupować Lucę z Atonem 2?
Może mają tam też Nico plusa. Wtedy też nie kupowałabym ze sklepu internetowego. No chyba, że jest duża różnica w cenie...
 
my kupowaliśmy przez allegro, gwarancja była, ale nie chciało nam się odsyłac itd no i wózka by nie bylo jakiś czas. Jest to wada z którą da się jeździć więc może dlatego olaliśmy sprawę.
 
No wlasnie gwarancja i naprawy... Dlatego my zdecydowaliśmy sie na zakup w sklepie stacjonarnym, zwróciliśmy uwagę tez na to czy zapewniają wózek zastępczy.
 
Ja dopiero będę miała. Słyszałam same dobre opinie o Nico Plusie, oglądałam go z każdej strony w Smyku i ma wszystko czego potrzebuję. Mają podobno bardzo dobry serwis a wózek ma 2 lata gwarancji. Za 2 tyg będę zamawiać. Aśku będzie zamawiać Lucę.
 
MARTYYYNA sklep Bobas w Zielonej Górze :-) boldera dla Mrówka też u nich brałam ;-) ceny wózków w miarę normalne, można zamówić teraz i odebrać np. dopiero po porodzie :-) bo oni w swoim magazynie trzymają zamówione wózki ;-) dodatkowo oferują pomoc przy serwisie ;-)
 
reklama
Do góry