reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Cocca to napisz do producenta, pewnie zapomnieli. Ja miałam w specyfikacji wymienione następujące gratisy:
GRATISY
Regulacjawysokości rączki - gratis
Torbana rączkę -- gratis
Moskitieraprzeciw owadom -- gratis
Pokrowiecprzeciwdeszczowy -- gratis
Super gratis – PROFESJONALNA – aluminiowa POMPKA DO POMPOWANIA KÓŁ wózka

Jeśli tez tak miałas to na pewno Ci doślą.


 
reklama
No pewnie, szkoda zrezygnować, skoro miało być. A taka moskitiera moze sie przydać. To na peno pomyłka i Ci doślą. Daj znać co odpisali.

A brałaś coś jeszcze dodatkowo? My wzięlismy parasolkę i adapter do foletika maxi-cosi.
 
Przedstawiam karocę mojej Nadii :-D

kolaz.jpg
 
Mycha my też zamówiliśmy Lareta :-) Będziemy mieli kolor beżowy z czarnym spodem gondoli ;-)
Jak odbiorę, to też się naszym pochwalę!!
 
Angun ja jestem bardzo zadowolona, nie wiem jeszcze jak to będzie w praktyce ;-),ale jak na razie co chwilę do niego podchodzę i jeżdżę sobie po mieszkaniu, tak mi się podoba :-D
 
Ten fiolecik też mi się widział.Wózeczek od razu mi się spodobał a jak nim pojeździłam, to już byłam przekonanana :-)
Do lekkich nie należy, ale mi to nie przeszkadza, bo mam windę i duży i nisko osadzony bagażnik, także dam radę. Plusem są duże pompowane koła i świetna amortyzacja. Będziemy nim często śmigać nie tylko w mieście ale i w lesie, bo moi rodzice mają las zaraz przy domu. Fotelik wzięliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix z bazą Iso Fix. Wy widzę macie w komplecie z Tako.
 
mi też ciężar nie przeszkadza,bo też mamy windę a najważniejsze dla nas było żeby dobrze się sprawował na spacerach bo jak na razie samochodu nie mamy wiec będziemy dużo spacerować, stąd też fotelik taki :-),a jak zakupimy samochód (za 100 lat chyba :-D) to wtedy kupimy lepszy fotelik
 
reklama
Za jakiś czas wymienimy się spostrzeżeniami, jak się wózeczki sprawują już ze słodkim obciążeniem wewnątrz :-)
Ja już właściwie byłam zdecydowana na Jedo Fyn, ale do końca nie odpowiadała mi w nim spacerówka, no i jak zobaczyłam tego Lareta, to mnie zauroczył (pisała o nim dziewczyna z października).
 
Do góry