reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy torby juz spakowane?

Dziewczyny o co chodzi z tymi biszkoptami? Każda to zabiera, czy to jakieś zalecenie? ::)
 
reklama
no tak, biszkopty nie obciążają nadmiernie żołądka i są dobre na pierwszy lekki posiłek :) i to ich cała magia hehe

alka dobre z tym mlekiem :)
 
ja w zasadzie chyba wszystko w domu już mam ale torby jeszcze nie pakuję, najpierw muszę ciuszki małej uprać, pościel no i troszkę posprzatać, jeszcze jest czas ;D
 
a ja sobie wczoraj dokupiłam klapki do szpitala, bo miałam japońce (jako kapcie) ale stwierdziłam ,że jeśli będzie mi zimno w stópki to co ?? przeciez nie będę się męczyła z wciskaniem tych balonów w pięciopalcówki..... no i mam klapki już w torbie a ona czeka i czeka...
 
reklama
Ja to jutro się pakuje i w piątek przed 11 na porodówke się stawiam i zostaje mamusią po raz drugi. Uffff...nareszcie!!
 
Do góry