reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dane/tabelka

Diana / 24lata/ termin 29/07/ marzenie to córeczka / Irlandia północna / będzie to moje pierwsze dziecko :)
 
reklama
Hejka, też bym chciała być w tabeli, a to moje dane. Najbardziej chciałabym dziewczynkę, ale wszystko mi mówi, że będę miała chłopczyka ;)
o.nasia | Natalia | 26 | 06.07.2019 | chłopiec | Wrocław | 0
 
Nie wiem, jak mogłam ominąć ten temat :no2:Jestem Ania, lat 32, mam córeczkę i żadnego przeczucia co do płci w tej ciąży :)
Edit: termin 12.07.2019 r.
 
reklama
Zobacz załącznik 918849 Gotowe, jakby sie cos nie zgadzalo czy jakbym cos pominela to dajcei znac, no i czasem nie wiedzialam co wpisac w przeczuciach, gubilam sieo_O wiec jak cos to piszcie to bede poprawiac dodawac itp

aaa i zapomnialam wyfiltrowac datami:hmm: a juz wstawilam... to zrobie nastepnym razem czyli za kilka dni jak wiecej danych bedzie + poprawki dojda pewnie
Natalia, lat 27, termin 07.07.2019, dzieci 0, Woj. mazowieckie
 
Do góry