reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w ciąży ;)

25_pixels chyba chciałabym się wprosic do Ciebie na walentynki. ;)

p19udqk3ohjsffpu.png

Hahahah nie żartuj [emoji12] już mi się sąsiadki mąż (70 lat dziadek, mamy relacje jak z córka z ojcem) próbował się wprosić. Straszny z niego łasuch [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jako, że moje zdolności artystyczne nie są jak autorki zdjęcia, nie wiem czy będzie wyglądać równie efektownie. Co nie znaczy, że nie będzie równie pyszne [emoji39][emoji39][emoji39] lubię proste rozwiązania. Wpadnę do domu późno. I tylko wyjmę z lodówki chia pudding. Dorzucę czy zblenduję co trzeba. 10 min max. Chili con carne będzie z dzisiaj (nie ma to jak wolnowar, Wrzuć, wymieszaj, nastaw, zapomnij [emoji16]).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co pijecie? Bo ja jestem fanką wody lekko gazowanej. Staram się co jakiś czas kupić zwykłą mineralną bez gazu, ale tamta mi lepiej smakuje.. :)

 
reklama
Nałęczowianka. Gazowana i niegazowana. Nie piję nic z cukrem. Ale mam też takie wody gazowane, bez cukru, ale o smaku np cytryny czy lenonki. Bardzo lubię.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry