reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duża mama i duże rozstępy :(

reklama
ferina faceci inaczej postrzegaja swiat, rozniaste rzeczy, przyklad mozesz miec w domu, im nie przeszkadzaja skarpetki pod fotelem ;-)
Jestesmy rozni i naprawde oni zupelnie inaczej patrza na kobiety. Zapytaj sie faceta co to jest cellulit...ciekawe ile z nich bedzie wiedzialo co to jest ;-)
Kobity jestescie fajne, i zamist sie zamartwiac naprawde zacznijcie postrzegac swoje atuty a nie "wady" bo to jjak wy sie widzicie tak widza was inni :-)
 
Ja urodziłam parę miesięcy temu drugie dziecko i powiem szczerze że jestem załamana rozstępami i zwiotczałą skórą na brzuchu-jednym zdaniem: druga ciąża zmasakrowała mnie totalnie.Moje becikowe poszło w całości na zabiegi kosmetyczne, a teraz dalszy ciąg zaczęłam od kwasów, teraz zacznę prasowanie(endermologia-to na ujędrnienie)a jak to nie pomoże to zacznę już uciekać się do poważniejszych zabiegów-mój mąż daje mi na to wszystko pieniądze bo w końcu chce mieć ładną żonę taką jaką poznał przed ślubem i nie widzę w tym nic złego...Nie powiedział mi co prawda wprost że mu przeszkadza mój wygląd, ale ja wiem swoje i wiem że muszę się doprowadzić do stanu z przed ciąży dla niego i dla siebie.Nie pozwolę na to żebym się gorzej czuła i gorzej wyglądała od kobiet które z nim pracują, tymbardziej że mój mąż jest dosyć przystojny i niejedna baba z jego firmy ma na niego ochotę.Nieoszukujmy się, ale dlaczego tyle facetów szuka wrażeń u innych kobiet-odpowiedź prosta-dlatego że przestałyśmy dbać o siebie.
 
Hejka. No w sumie nie wiedziałam, że jest laserowe usuwanie rozstępów . ! ;) ;) ;)
Od dziś zbieram kasę ! :)


I to nie jest kwestia czy podobam się swojemu facetowi czy nie , mój mi mówi , że tak czy siak będzie mnie kochał. ALE ja sama dla siebie chciałabym się ich pozbyć. Nigdy nie byłam chuda a jak doszła do tego ciąża to masakra . Mam 19 lat i tyle rozstępów aż płakać się chce ;(((( To wygląda strasznie, wstydzę się swojego ciała. Są kobiety , które mogą się z tym pogodzić ale mnie to za bardzo dręczy. Pozdrawiam
 
oj dziewczyny, urodziłam pół roku temu a mój brzuch jest tak poharatany że to szok ;-/ nie pozwalam mężowi bluzki do góry podnieść bo oprócz rozstępów na całym brzuchu to jeszcze ta wisząca oponka po ciąży. Masakra. Niby też mi mówi, że mu się dalej podobam itp ale ja wiem, że jest inaczej i że mówi tak tylko by nie sprawić mi przykrości, bo na pewno by chciał bym miała taki płaski i ładny brzuszek jak przed ciążą.. ale ja już wiem, że on nigdy już nie będzie taki, zanim zaszłam w ciążę :( musiałam sobie kupić kostium jednoczęściowy a kiedyś nawet mi to do głowy by nie przyszło. A rozstępy pojawiły się w chwili porodu, następnego dnia spojrzałam na mój brzuch i aż się popłakałam. Do du*y ;-/
 
HEJ dziewczynki..... ja tez mam takie problemy jak Wy..... Zachodząc w ciąże spodziewałam się takiego "efektów" ponieważ moja mama też ma zaorany brzuszek,.... Niestety zadne kremy mi nie pomogły a Wy stosowałyście jakieś mazidła?
 
bedac pod koniec ciazy zmienilam ginekologa. Na ktorejs wizycie przepisał mi krem na rozstpy..... 100ml kosztowało 120zl lecz w aptece nie byl dostepny tylko na zamowienie- a potem to juz urodziłam
 
ehhh rozstępy :baffled::baffled::baffled: mam je wszędzie brzuch , plecy , pupa , nogi , pachwiny nawet na kolanami :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: nie chce o nich mówić nawet bo łzy się w oku kręcą że jeszcze rok temu nie było żadnego :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry