reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec

reklama
Może wy rozwiejecie wątpliwości. Jeden lekarz mówi że dziewczynka pokazując wargi sromowe itd. W piątek byłam u innego lekarza który stwierdził że to chłopak. W czwartek mam jeszcze innego lekarza. Ale ciekawią mnie wasze opinie i doświadczenia, ja niestety jestem z tych co nic nie widzą na usg i zdjęciach. Dziękuję za odpowiedzi.Zobacz załącznik 1393229
 
U nas wczoraj 18 tydzień lekarz powiedział już w 12 tc na 80% dziewczynkę wczoraj stwierdził ze nawet 200%, może coś pomogę zdjęciem ponoc świadczy o dziewczynce co myślicie ?😉
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 74
Cześć dziewczyny :) jestem w 25 tygodniu, od samego początku mój lekarz utrzymywał wersję że będzie dziewczynka ( wizyty co 3 tygodnie) Na 2 prenatalnych, powiedział inny lekarz że wydaje mu się że chłopiec ( to bylo w 22 tygodniu około) . Natomiast dzisiaj bylam na wizycie u swojego lekarza i nadal utrzymuje, że w brzuszku kryje się dziewczynka. Co myślicie o tym ?
 
Do góry