reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Obejrzałam zdjęcia Majusi w foteliku Recaro no i stary zdecydował że też musimy taki mieć.
Tylko teraz pytanie do użytkowników tego fotela. Denerwuje mnie strasznie że ma ograniczone możliwości regulacji oparcia, bo jak jest na maksa "dociśnięty" do fotela to nie da się go położyć:((( Jest na to jakiś sposób.... No i ta piszcząca dioda, dziecko mi budzi:((((( Kurcze nie jestem zadowolona....
 
reklama
Obejrzałam zdjęcia Majusi w foteliku Recaro no i stary zdecydował że też musimy taki mieć.
Tylko teraz pytanie do użytkowników tego fotela. Denerwuje mnie strasznie że ma ograniczone możliwości regulacji oparcia, bo jak jest na maksa "dociśnięty" do fotela to nie da się go położyć:((( Jest na to jakiś sposób.... No i ta piszcząca dioda, dziecko mi budzi:((((( Kurcze nie jestem zadowolona....

A co to za dioda? co ona robi... oprócz piszczenia ;)???
 
zdec- a nie masz tego fotelika w pozycji półleżącej? co znaczy ze chcesz go położyć? u nas mamy ustawiony fotelik w tej pozycji półleżącej i jest ok, Maja nie marudzi
udawało ci się wyjmować Natalcię śpiąca z fotelika tak, ze dalej spała:confused: dziwię się, bo moja Majusia zawsze się obudzi;-) dlatego czujnik mi nie przeszkadza

Kasiek - chodzi o czujnik wypięcia pasów bezpieczeństwa w foteliku
 
My się zastanawiamy między Romerem, Recaro a Maxi Cosi. Ostatnio myślę też nad kupnem używanego. Mój mówi że fajnie by było gdybyśmy mieli tylko takie problemy :-)
 
kupilismy takiego romera, polecam jest ok, tylko troche zaluje, ze czarny wzielismy, bo wszytskie zabrudzenia bedzie widac

ROMER KING Plus 2011 Classic Line Billy W-wa (1524582966) - Aukcje internetowe Allegro
Mama kubulki tez sie nad nim wlasnie zastanawiam, i nad Maxi Cosi Tobi. Czy moglabys wstawic zdjecie Kubusia w tym foteliku w pozycji lezacej?Mi w Tobi wlasnie wydaje sie ze ta lezaca jest bardzo "siedzaca" ale moze to ze wzgl bezpieczenstwa.. Czy podglowek jest regulowany? Moze dokup oslonke zawsze latwiej sie sciaga i pierze no i ewentualnie latwiej pozniej sprzedac taki czysty :)
 
Wydaje mi się że Romer i Maxi Cosi są strasznie do siebie podobne, najlepiej znaleźć sklep gdzie mają oba modele i tak jak któraś już pisała przymierzyć do niego dziecko :-)

Recaro 9-36 też są fajne :-) i wydają mi się solidniejsze. Ciężki wybór :-)
 
reklama
Do góry