reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Wielkie dzieki Esti chociaz ty mnie pocieszylas a mi sie ryczec chce bo mam juz rozstep na rozstepie i juz nawet caly brzych zaatakowany , no i jeszcze moj mezus nazywa mnie " grubciem" z jednej strony lubie jak na mnie tak mowi a z drugiej czasem mnie to dobija i czasem jak ktos mi mowi ze sie bardzo zmienilam na twarzy to on mi sie przyglada i po chwili mowi " grobcio co zrobilas z maja zona , oddaj mi ja " wiem ze to zarty i sama sie wtedy z tego smieje i mu odpowiadam ze zjadlam mu zone. Kurcze no ale mam dola dobra juz nie bede tak zamulac:no:
 
Mili głupoto, jaki tam z Ciebie wieloryb. Dla mnie wygladasz jak standardowa mamusia w ciązy. Wiesz jakiego mam "wieloryba" w szkole rodzenia?? Kurcze ona rodzi w 4 marca a brzuch wiekszy ode mnie i jest wilka wszedzie :)
 
Mili- mi tez sie zdaza wpasc w doline jak patrze w lustro albo jak usilnie probuje sie wcisnac w jakiegos ciucha w rozm XL a mimo to jest za maly. Maz mi chcial ulzyc i stwierdzil ze jak jestem ubrana to nie wygladam AZ tak grubo. Dobija mnie - bo to oznacza ze jak jestem gola to nie moze na mnie patrzec hihihi
 
Mili ja cię w ogóle nie rozumiem.:no: Przecież jesteś w ciąży, jak masz wyglądać. Brzuszek duży tzn, ze dzidzi dobrze , i ma dużo miejsca.:tak::tak::tak:

PUMI TO TEZ JUŻ NIE PRZESADZAJ WSZYSTKIE WYGLąDAMY TAK SAMO:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry