reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA LIPCÓWECZEK

dziękujemy :-*
cholera linijka mi się zacięła :p ;D
17 pażdziernika Paris skończyła miesiąc ;D ale bardzo dziękujemy za zyczenia :) :) :)
 
reklama
eee te są najfajniejsze
na innych jestem z daleka albo sa niewyraźne :p

mam nadzieję, że w przyszłym roku będe mogła się przed Wami pochwalić równie dobrą formą :)
 
o matko jedyna Melanie kobieto nie poznałabym Cię nigdy :)
i chyba faktycznie ciemniejsze włoski z grzywką bardzoiej pasują do Ciebie, co do wagi właśnie się sprawdziłam na dzień dzisiejszy u mnie to 48 kg ;)
nie ma co lecę po czekoladkę >:D
 
Melani wyglądałaś reeeeewelacyjnie i powiem Ci ze mi się bardziej podobałaś w bląd włoskach. Ale kobieta zmienną jest i zmian potrzebuje wiem to po sobie. ;D
 
dziękuję Frideczko :D
właśnie zdania co do moich kudełków są podzielone
mam kolezanke, która jak mnie ostatnio widzi, to ciągle mi dokucza, że mam ciemne włosy i namawia mnie do powrotu na blond
ale wiadomo... jak juz pisałyście, my baby lubimy zmiany i czasem nie wazne, czy na lepsze czy na gorsze ;D :p byle by inaczej ;)

frida ja pamiętam Twoje fotki i też ryglądałaś conajmniej r e w e l a c y j n i e !!!

 
Melanie jak dla mnie to też brązowe włoski!
A swoją drogą może byś nam tak swoją córunie pokazała od czasu do czasu co?
 
Kasia!! 48!!! ja to sie z radości mało nie przewróciłam jak udało mi sie zejśc do 50 kg ale do 48 to już raczej nie dam rady- też tyle przed ciążą ważyłam , achh kiedy to było :-[
 
reklama
elfiko zapraszam do wrześniówek mamy tam GALERIĘ WRZESNIOWYCH DZIECIACZKÓW
tam umieszczamy tylko zdjęcia naszych dzieciaczków
a komentujemy je na wątku DZIECI WRZEŚNIÓWEK :)
 
Do góry