reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć - testy, USG , brzuchy

reklama
Ja mam nadzieje ze jak juz pójdę to tez będzie pięknie biło! :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko lepiej nie idź za szybko,bo ja dopiero w 7tc usłyszałam.Brak serduszka wcześniej to straszny koszmar i od razu milion myśli w głowie ,ze coś jest nie tak,bo już powinno być.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko lepiej nie idź za szybko,bo ja dopiero w 7tc usłyszałam.Brak serduszka wcześniej to straszny koszmar i od razu milion myśli w głowie ,ze coś jest nie tak,bo już powinno być.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę wtedy też kolo 7 tc :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę wtedy też kolo 7 tc :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam w 6 tc 5 D i nie było serduszka.Musiałam się umówić na wizytę prywatną,bo już nerwowo wysiadalam.Dwa dni po usg byłam prywatnie i się okazało ,ze wszystko super.Mój gin miał po prostu kiepski sprzęt, bo nawet zarodka na nim nie było widać.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam w 6 tc 5 D i nie było serduszka.Musiałam się umówić na wizytę prywatną,bo już nerwowo wysiadalam.Dwa dni po usg byłam prywatnie i się okazało ,ze wszystko super.Mój gin miał po prostu kiepski sprzęt, bo nawet zarodka na nim nie było widać.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze tez dużo zależy od sprzętu jaki mają ale ważne ze juz wiesz ze bije pięknie :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji4] wczoraj byłam u lekarza i oto co zobaczyłam [emoji4] według ostatniej miesiączki powinien byc to 6 tydzień a według usg wychodzi 5 tydzień, widocznie do zapłodnienia doszło pozniej. Kolejna wizyta 04.09.

Pozdrowienia dla Was i waszych dzidziusi [emoji9]
1502781286-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry