reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

Sylcia nie zauważyłam posta, już pisze puki mały ma do kontaktów daleko :-D
32 (70) D w angielskiej rozmiarówce i 70 D w europejskiej.
Piękne przeceny możesz znaleźć w tym rozmiarze. No i szyją go też dość popularne firmy jak Marks & Spencer (można czasem trafić dość dobre jakościowo modele po np 2 funciaki na ebayu ale trzeba uważać czy staniczek trzyma wymiary )
 
reklama
Dziewczyny, macie jakieś dobre rady jak przytyć?? Do września trzymałam wagę z przed ciąży, czyli 53 kg, a potem zaczęłam strasznie chudnąć. Teraz ważę 48 kg i wszystko na mnie wisi jak na wieszaku. Odstawiłam już Patrynię od piersi i mam nadzieję że to trochę pomoże. Dostałam też od ginekologa skierowanie na badanie poziomu hormonów, bo może tam się "coś popsuło". Podjadam co nie co o różnych porach, ale raczej z rozsądku, bo o szalonym apetycie nie można powiedzieć :sorry2:.
 
o matko, chciałabym mieć takie dylematy:szok::szok::szok::szok:
Ja Ci chętnie oddam..bo mimo iż karmię Cinka piersią to nie chudnę a nawet mnie ciut przybyło:baffled::baffled::baffled:
dlatego mini dieta...zero cucu..chleba i takie tam..
 
No mi sie wydaje że trzeba zwiekszyc ilośc kalorii:-pjedz w macu to ponoc pomaga przytyć:-p
ja tak jak post wciąz mam kilogramy ciążowe więc ograniczam swoje pochłanianie:-p
 
Ja wróciłam już do wagi sprzed ciązy a nawet mam mniej. A chudnąć zaczęłam jak odstawiłam młodego od cyca.
Ale tez bym chciała miec takie problemy. Zrób badania bo może faktycznie coś jest nie tak.
 
reklama
No i ja bym chciała mieć takie problemy....ważę 4 kg wiecej niż na początku ciąży i nie da się ukryć, że jestem gruba:-p:-p Ale z dietami czekam do wiosny, bo w zimie nie jestem w stanie powstrzymać się od obżerania:-p:-D
 
Do góry