reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

To tak samo jak synek mojej siostry - kończy 2 lata - (29.11) a waży 17 kg. Kiedyś jej mama mówi, że Jasio jest za chudy :szok: nie chciałabym by tyle ważył - je ile chce i waży 14 kg ale maa 85 cm (dane sprzed 1,5 m-ca)
 
reklama
Szczypionica Marysia wazyla juz sobie 15,5 kg mając jakies 102 cma teraz po tych chorobskach to juz ponizej 15 zjechala.....:-(
a Michal tez jakos sie zatrzymal na 12,5 (cąłe szczecie) ale rosnie i wszyscy mówia ze go wyyyciagneło bardzo - ma jakies 86 cm wiec wielki chlopok jest z niego.
Najśmieszniejsze jest jak sie zmnijeszyła róznica wzrostu miedzy nimi,
 
Ale pięknie nam dzieciaczki rosną :-)
a nam przy wczorajszym szczepieniu małej nie zważyli ani nie zmierzyli :crazy: w ogóle cyrki odstawili, bo w gabinecie po 3 dzieci była, jedno przygotowywało sie do badania, drugie badane, a trzecie kłute :crazy:
 
Oleńko waga modeleczki ;-)

Mata ja ostatnio tez jak byłam z Bartem na szczepieniu, to Barta szczepili a inne dziecaki stały i się patrzały jak Bart płacze :crazy: bezsensu...
 
reklama
Do góry