reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych groszków :)

reklama
Super mysz- patickow jak mrowkow w irl ;) , hehe

Rozmaryn- jest Wiktoria w rodzinie to już nie będę dawać Wiktor,

Jagódka chyba Piotr na drugie damy po dziadku a z pierwszym to problem ,

W. Bardzo chce Daniela, a ja w sumie bardziej ku Julian się skłaniam, chociaż mi się podoba jeszcze Tymek, i Remi ale oczywiście ze strony taty walka ze nigdy w życiu :) hah

Turluturlu- no Julian po ang. Tez mi ładnie brzmi, jeszcze szukamy czegoś , mój strasznie uparty na tego Daniela i nic ustalić nie można [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie chyba hormony glupieja bo wczoraj stwierdziłam że Denis to ładne imię i się cały wieczór zschwycalam a teraz jak o tym pomyśle to ja chyba pijana byłam albo leki za mocne...x)

My się nad drugim zastanawiamy... Władysław, Krzysztof albo Wojciech.
Lubię imię Krzysztof, Władysław to drugie imię dziadka ;-) a tego Wojciecha to mój chce po swoim wujku ale patron byłby z niego słaby ;-) i ja nie bardzo chcę bo jest już mały Wojtek w rodzinie.

A tak to już się przyjął Miki :-)
Kuzynka nazwała córkę Roksana a na nas narzeka że dziwne imię wybraliśmy... ;-)

Kieruję się też tym żeby mi się 5 dzieci nie odwracala jak wołam na placu zabaw ;-)
 
5d31c1d7c6728854fd5164f4e5173784.jpg
8eec07ee2fb9333dbe893bae11170294.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry