reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jasnoróżowe skąpe krwawienie w ciąży

Plamienia implantacyjne i test pozytywny z dość wyraźną drugą kreską miałam w poniedziałek . A beta workowa to 141


Ale żeby znać przyrost bety (czy poprawnie rosnie) to powinnaś zrobić ja dziś- bada się po 48h od pierwszej zrobionej bety. Teoretycznie 72h też daje jakiś obraz ale zawsze słyszałam i czytałam, że to ma być 48h.
 
reklama
Chciałam po prostu zrobić żeby zobaczyć czy to nie było jakieś poronienie więc jak zrobię w poniedziałek i nie będzie większego przyrostu a wręcz spadek to wszystko będzie jasne. Beta rośnie o 66% w dwa dni albo o 114% w 3 dni wtedy jest prawidłowe
 
Chciałam po prostu zrobić żeby zobaczyć czy to nie było jakieś poronienie więc jak zrobię w poniedziałek i nie będzie większego przyrostu a wręcz spadek to wszystko będzie jasne. Beta rośnie o 66% w dwa dni albo o 114% w 3 dni wtedy jest prawidłowe

To zrob jutro bete i proga. Nie bedziesz musiala zachodzic w glowe do poniedzialku.
 
Początkowo taki miałam plan ale nie raz po poronieniu przez chwilę beta staje w miejscu i dopiero po chwili zaczyna powoli spadać z reguły są to spadki gwałtowne ale chyba bym gorzej przeżyła jak by beta byłą ok a nagle w poniedziałek spadła jak szalona. Muszę jeszcze temat chyba przetrawić...
 
Chciałam po prostu zrobić żeby zobaczyć czy to nie było jakieś poronienie więc jak zrobię w poniedziałek i nie będzie większego przyrostu a wręcz spadek to wszystko będzie jasne. Beta rośnie o 66% w dwa dni albo o 114% w 3 dni wtedy jest prawidłowe


To są minimalne wartości przyrostu. Jeśli zrobisz betę w poniedziałek to nie będziesz miała przyrostu. Jeśli zrobisz w poniedziałek i nie będzie mniejsza niż kilka dni temu to powtórz betę w środę, będziesz widziała czy prawidłowo rośnie
 
Miałam tak w 4 tc,ale miałam również infekcję intymną i izolację,więc nie było możliwości sprawdzenia. Zanim wszyscy w domu skończyliśmy izolację i kwarantannę to poszłam na wizytę gdzie było już serce i było ok do czasu 12 tc gdzie chlusnęło krwią. O dziwo z dzieckiem było ok, urodziłam wprawdzie wcześniaka,ale dziecko zdrowe.
 
To są minimalne wartości przyrostu. Jeśli zrobisz betę w poniedziałek to nie będziesz miała przyrostu. Jeśli zrobisz w poniedziałek i nie będzie mniejsza niż kilka dni temu to powtórz betę w środę, będziesz widziała czy prawidłowo rośnie
Tak właśnie zrobię :) jeśli nie będzie spadku a wzrost to wtedy zrobię dodatkowo z środę.
 
Miałam tak w 4 tc,ale miałam również infekcję intymną i izolację,więc nie było możliwości sprawdzenia. Zanim wszyscy w domu skończyliśmy izolację i kwarantannę to poszłam na wizytę gdzie było już serce i było ok do czasu 12 tc gdzie chlusnęło krwią. O dziwo z dzieckiem było ok, urodziłam wprawdzie wcześniaka,ale dziecko zdrowe.
I w 4 yc i w 12 tc miałaś chluśnięcie? Dajesz nadzieję że wszystko będzie ok :) Staramy się o malucha dość długo, nie chce się nastawiać na nic, nadzieja zawsze umiera ostatnia ale próbuję już nie przyswajać się do żadnej myśli
 
I w 4 yc i w 12 tc miałaś chluśnięcie? Dajesz nadzieję że wszystko będzie ok :) Staramy się o malucha dość długo, nie chce się nastawiać na nic, nadzieja zawsze umiera ostatnia ale próbuję już nie przyswajać się do żadnej myśli
w 4tc jasnorozwe plamienie w 12 tc krwawienie. Trzeba być dobrej myśli :)
 
reklama
Do góry