reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Keejti- w sklepie dziecięce marzenia- po zarejestrowaniu są trochę inne ceny niż dla klientów niezalogowanych i tak np. Maxi Cosi Cabriofix kosztuje po zalogowaniu 466, do tego przy płatności przelewem jest 10 zł rabatu wysyłka darmowa( przynajmniej ja za wysyłkę wózka nie płaciłam), Pebble mają po 580, a Citi po 359. Wysyłka expresowa- po 1 dniu roboczym wózek był u mnie.
Link do: Dziecięce Marzenia Sklep z artykułami dla dzieci i rodziców
 
reklama
Kejti co za wózek zamowilas ostatecznie? Bo widziałam że na kuriera czekasz [emoji6]

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
1476711283-1d1mld.jpeg
Ten ktory byl wybrany, britax b motion 3
Tylko gondolke od x landera
1476711416-1d1mld.jpeg

I fotelik tez juz przyszedl, Asia dziekuje za sugestie kolor jest cudny
1476711339-1d1mld.jpeg


Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Gondola do montażu na britaxie ? Super jak Ty znalazłaś info że to pasuje do siebie [emoji5]

Mam cabriofixa w tym samym kolorze [emoji5] z promocji feedo

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Dzieki:) heheh emalka bo ja jestem mistrz analizy . z miesiac tego szukalam. Bo po 1 od britaxa gondole brzydkie po 2 drogie po 3 nie ma uzywek a chcialam wlasnie uzywana zeby nie bulic 6 stow. No i w tej sa podnoszone plecki a na tym mi zalezalo. I jakoś powoli do tego doszlam co z czym łączyć:d

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
A słyszała któraś o wózku peg perego book cross? Chodzi o spacerówkę? Widziałam go ostatnio i to moja druga opcja po BJ city elite jako spacerówka, jest z 400 zł tańszy od BJ a w tym ma i ochraniacz na nóżki i folie przeciwdeszczowa;) Tylko nie wiem czy oszczędność bedzie wskazana bo BJ to ponoć mocarz[emoji848][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak bj zdecydowanir, my mielismy cm gt ale powiem szczerze ze sporo tanszy britax wcale nie wydaje się gorszy a nawet jako tako ma amortyzacje czego o gt powiedziec nie mozna. A tego co mówisz nie spotkalam

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Cześć mamusie, zdecydowałam się na Anexa Sporta kolor granatowo biały. Mogę go wam polecić bo jeździ się super. Amortyzacja duża , fajna duża gondolka dobrze zabudowana przed wiatrem, lekki no i ładny. Fotelik też mam z tej firmy i wpina się na stelaż wózka. Polecam
 
Do góry